Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért mondják azt, hogy a...

Miért mondják azt, hogy a pokolban több nő van, mint férfi?

Figyelt kérdés
Csak èn gondolom, hogy ez hülyesèg? Vagy talàn van valami magyaràzata ennek az àllítàsnak?

2013. aug. 16. 11:03
 1/8 KZitus ***** válasza:

Szia


Ez csak akkor lenne igaz, ha több nő születne, mint férfi. Ezt pedig senki nem tudhatja biztosan.

2013. aug. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Én ezt idáig olyan férfitól hallottam csak, akik eszköznek tekintették a nőt, és ha az nemet mondott nekik, akkor jöttek az ilyen nőket becsmérlő kijelentésekkel.
2013. aug. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ráadásul a statisztikák azt mutatják, hogy az emberi fajban nagyon általánosan és nagyon hosszú távon kicsivel mindig több fiúbaba születik, mint lány. (Kb. 51-49%-os arányban.)


Ebből még semmi nem következik a pokol "tagságára" nézve, de valóban hülyeség, ahogy mondod. Senki nem tudhatja, Istenen kívül.

2013. aug. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én még soha nem hallottam ezt senkitől ^^
2013. aug. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most már véletlenül sem akarok megtérni.
2013. aug. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért,ki mondja ezt?:) jól gondolod,hülyeség.
2013. aug. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia!

Olvastad Dante: Pokol cimű könyvét? Ott a nők és férfiak is egyenlő töbségben vannak; és szerintem nem a nemtől függ az hogy ki kerül pokolra és ki nem! Attól függ milyen életet él az ember

2013. aug. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 világvége1 ***** válasza:
A földön több nő van, mint férfi. A pokolban nincsenek nemek.
2020. jún. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!