Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek mi lehet a legnagy...

Szerintetek mi lehet a legnagyobb Istenkáramlás? Ami mélyen sérti, bántja közvetlenül (és nem közvetetten, tehát pl. nem embereken keresztül) magát, az Istent?

Figyelt kérdés

#Isten #bűn #vétek #vétkezés #istenkáramlás
2013. júl. 12. 21:51
1 2
 1/13 Pietrosol ***** válasza:
0%

Szia!


Erről tudnod kell.

2013. júl. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Tessék? Miről kéne tudnom?! :O


AZÉRT kérdeztem, mert NEM tudom.


Légszíves ne hátráltass azzal, hogy beírod a kb. semmit, és ezután mások úgy veszik a listán, hogy megválaszolt a kérdésem... NE TEDD, mert szemétség.


Lepontozlak... JOGOSAN.

2013. júl. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kétszeresen! :]
2013. júl. 12. 22:09
 4/13 Pietrosol ***** válasza:

Isten és te, (+ a 2/3. mancsoló) nem vagy kettő, hanem egy. Isten nem külön objektumként létezik, amely nélküled értelmezhető. Nincs külön a te létezésed és Isten létezése.

A te létezésed és Isten létezése egy. Amivel magadat (a létezét) rombolod, azzal Istent vagyis a LÉTEZÉST rombolod.

2013. júl. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok körösztény, de nem a Szentlélek káromlása az egyetlen megbocsáthatatlan bűn, a Biblia szerint?
2013. júl. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

No, meg is tanáltam:


"Azt mondom azért néktek: Minden bűn és káromlás megbocsáttatik az embereknek; de a Lélek káromlása nem bocsáttatik meg az embereknek.

Még aki az ember Fia ellen szól, annak is megbocsáttatik; de aki a Szent Lélek ellen szól, annak sem ezen, sem a más világon meg nem bocsáttatik."


Hát bizti ez bántja legjobban, nem? Ha már meg se bocsájtja?

Ugye, hogy milyen okos ateista vagyok? Kéretik a zöld öklöcskéket nyomkodni.

2013. júl. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kamupipő, ment :)
2013. júl. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nesze, tőlem úgyszint! :D


Egyébként ez eléggé valószerűtlen, hogy Isten és én 1 vagyunk. Akkor Ő nem játszadozna velem bábusdit, hogy "ember tervez, Isten végez" (kb. sosem, ami az emberi terv ;)), én sem bűnöznék.... izé, ez lehetetlen, hogy egy legyek vele. És mi van akkor, amikor én a pokolra kerülök?!! ??:O??


Ááááá, tiszta hülyeség, amit írtál! Ezt csak azért írtad, hogy elhitesd, hogy nem lehet közvetlenül Istent bántani.

Én a másik két válaszadónak hiszek inkább : a szentlélek káramlásával?


Már csak az a kérdés, hogy az konkrétan mit tesz?!

2013. júl. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Izé, az egyik kérdőjel véletlen, gondolom tudjátok, hogy melyik. Bocs.
2013. júl. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Köcsög, foszforeszkáló csirke elsőáldozós fejjel!

Szerintem ez a legjobb!

2013. júl. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!