Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért van az, hogy annyi itt...

Miért van az, hogy annyi itt a sérült ember, aki nyálcsorgatva gyűlölködik?

Figyelt kérdés
Remélem, a társadalom nem ilyen összetételű, ez a hely vonzza a dühös, frusztrált ateistákat és a a vallási fanatikusokat.
2013. jún. 20. 07:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%

Szia !


A társadalom tele van lelkileg sérült emberekkel a keresztények között is akad elég sok pedig erre is van szabadulás.

Ez azért van mert az emberek hordozzák a jelenbe a múltjukat familiáris múltat szülők, ősök stb...., gyerekkorba átélt dolgok behatások a felnőttkorba beépülnek a személyiségbe megnyilvánulnak az emberekből ezek többnyire negatív viselkedésformák valamint ha mások negatív viselkedésformákkal fordulnak, közelednek a lelki-sérült emberekhez akkor egy felháborodott sértődött magatartással védekeznek.

Eszekből Jézus Krisztus tud megszabadítani egy erős hittel és reménységgel teli személyiséget felépíteni.

2013. jún. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Szeressük egymást ***** válasza:
91%

:-))

Tit 3:3 Mert régenten mi is esztelenek, engedetlenek, tévelygők, különböző kívánságoknak és gyönyöröknek szolgái, gonoszságban és irigységben élők, gyűlölségesek, egymást gyűlölők valánk.

2013. jún. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Utolsó: Jó idézet :)

Ezt is találtam: Tit 3,9

Kerüld azonban az oktalan vitát, a nemzetségfákat, a veszekedést, a törvényen való szóharcot, mert ez hiábavaló és haszontalan dolog

2013. jún. 20. 10:44
 14/15 anonim ***** válasza:

Ez nem fecsegős oldal, hanem kérdezős.

Fecsegni inkább menjél át az IWIW-re, és nyiss egy saját fórumot, vagy keress egyet. Van ott néhány, csak sajnos ott is sok a troll.


Amúgy tényleg ez a gond: ha ugyanezek az emberek ugyanezt művelnék a való életben, akkora pofonokat kapnának, hogy a fejük forogna. Ott tehát visszafogják magukat - itt meg kiengednek mindent.

2013. jún. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 KZitus ***** válasza:

Szia kedves Kérdező


Egyetértek a fölöttem írók többségével.

De hát ez az oldal is olyan, mint az egész élet, általában. Vannak jó és rossz dolgok. Mivel én nő vagyok, van aki ezzel is visszaél, és borzasztó dolgokat írnak privátban.

Nem kedvetlenít el, mert sokkal több kedves dologról is írnak. Van már ismerősöm az ország több részén, sőt a környező országokban is, akikkel vagy privátban, vagy skypon tartjuk a kapcsolatot és tartalmasakat tudunk beszélgetni. Mexikóban is van egy ilyen kedves ismerősöm.

Én is elsősorban azért vagyok ezen az oldalon, hogy tartalmas beszélgetéseket és barátokat szerezzek magamnak.


Tudod soha nem gondoltam azt, hogy ha leírom a véleményemet valamiről, azzal egyet kell valakinek is érteni. De én tiszteletben tartom a másik ember véleményét még akkor is, ha esetleg nem értek vele egyet, mert mindenkinek joga van hinni abban, amiben akar, és véleményt nyilvánítani. De sajnos itt tényleg még az emberi méltóságát sem tisztelik egyesek a válaszaikkal. De tudod a kivétel erősíti a szabályt.


Föl a fejjel. Meglásd, sok kellemes tapasztalattal gazdagodhatsz majd itt is.


Üdvözlettel: Zita

2013. jún. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!