Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért van az, hogy annyi itt...

Miért van az, hogy annyi itt a sérült ember, aki nyálcsorgatva gyűlölködik?

Figyelt kérdés
Remélem, a társadalom nem ilyen összetételű, ez a hely vonzza a dühös, frusztrált ateistákat és a a vallási fanatikusokat.
2013. jún. 20. 07:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
persze mert anonim. ha mindenki válasza mellett ott lenne az eredeti neve lakhelye akkor itt rend lenne és nyugalom..
2013. jún. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Néha elcsodálkozom, ezek szerint mennyi elfojtás van, amit a névtelenség felszabadít...és pont a vallás alatt- ha mindenki a valláskritikába írná a fröcsögéseit, az lenne a jó. Persze, akkor itt eléggé kihalt lenne de legalább lehetne jókat beszélgetni-vitatkozni vallástól/világnézettől függetlenül...
2013. jún. 20. 08:25
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha körülnézel itt a gyakorin, akkor sok rovatban találkozol hasonlókkal. Családi kapcsolatokban ölik egymást férfiak és nők, szülők és gyermekek, Gyermekvállalásban a különféle elveket valló anyukák, fogyókúrában a különféle diéták követői, politikában meg... mindenki mindenkit, habzó szájjal. Van egy csomó elborult ember, aki itt éli ki névtelenül a lelki nyomorát. De, hogy a való életben milyenek? Passz. Szerintem maximum magukban gyűlölködnek, és csak itt mernek megnyilvánulni.
2013. jún. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én örültem, amikor megtaláltam ezt, azt hittem, lesznek jó beszélgetések, de aztán elkezdtek zaklatni. Néha van egy-egy jó gondolat, de megölik a témát, ahogy valami elkezdődik :((
2013. jún. 20. 08:27
 5/15 anonim ***** válasza:
64%

"azt hittem, lesznek jó beszélgetések"


Nem ez nem az a fórum, ez egy kérdező oldal, nem chat szoba!

2013. jún. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Jaj, köszönöm, akkor minden világos :)
2013. jún. 20. 08:30
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
ez még komolyan azt hitte,hogy majd itt lesznek jó kis beszélgetések ?
2013. jún. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 yuda ***** válasza:
100%

Valóban az anonimitás kihozza az emberből azt, ami eleve is benne volt, és így büntetlenül kiélheti.

Magam részéről szoktam kapni és időnként én is írok privát levelet, ahol viszont már azzal és úgy beszélgetsz, ahogy úri kedved tartja.

Ha viszont kellemetlenkedik a levélíró, akár le is tilthatod. Ez egy nagyszerű lehetőség. :D


Azt hiszem ez a privát levelezés az az út, ami feloldhatja számodra is ezt az ellentmondást

Vannak itt remek emberek is. Ha valaki szimpatikusan ír, és szeretnéd folytatni vele a kapcsolatot, arra valóban alkalmatlan a közösségi rész, hiszen egyszer csak jön egy troll és belerondít.

Menjetek át privátba, vagy megbeszéltek egy közös chat szobát.


Nem tartozik szorosan ide, de hasonló jelenséggel találkoztam munkahelyen, amikor is a szuperkedves és aranyos ember főnök lesz és megszédül tőle, majd átváltozik kegyetlen embergyűlölővé.

Olyankor elgondolkodok, hogy végeredményben az jött ki belőle, ami addig is benne volt, de pozíciója nem engedte meg, hogy a valós énje kinyíljon. Lefogta, visszafogta magát. Ha viszont meg van a magas pozíció, kiengedheti magából az igazi természetét.

Hasonló eredményre vezet itt az oldalon az aninimitás.

Végre az emberek azok lehetnek akik valójában és ez sokszor rémisztő.

2013. jún. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ez a hely valamennyire reprezentálja a társadalom azon részét, akik digitálisan írástudók. Az ide írók nagy része ezért értelemszerűen a fiatalok köréből kerül ki, ahol ez az arány 94%. Én elég régóta írok ide - 2009 augusztusa óta - és az elmúlt közel 4 év tapasztalatai alapján azt tudom neked leírni, hogy kezdetektől voltak olyan emberek, akikről írsz, de mellettük kezdetektől voltak olyanok is, akik azért járnak ide, hogy valódi segítséget nyújtsanak azoknak, akik kérdésükkel megtisztelik őket.


Ez a hely olyan, amilyenné mi tesszük. Lehet normálisan beszélgetni, és lehet ebben példát mutatni is. Csak rajtunk múlik. Akik nem így tesznek, azok idővel eltűnnek majd, ha nem kapnak kellő impulzust arra, hogy itt vezessék le a bennük lévő feszültségeket. Kívánom, hogy sikerüljön. Nekem jók a tapasztalataim ezen a téren, nagyon sok pozitív visszajelzést kapok, ezért, ha néha el is megy a kedvem az egésztől, azért - hála Istennek - mindig van aki visszahozza...


Üdv. Péter

2013. jún. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos hozzászólásokat :) Egy kicsit elkedvetlenedtem, de ti visszahoztátok a kedvem :)
2013. jún. 20. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!