Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hol ismerkedhetnék kereszténye...

Hol ismerkedhetnék keresztényekkel az interneten?

Figyelt kérdés
Barátok nélkül maradtam és nagyon rossz egyedül. 23 éves vagyok, vidéki, f. Nem csak lányokkal ismerkednék, de természetesen heteroszexuális vagyok.

2013. máj. 4. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Keresztény fórumokra keress rá.
2013. máj. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Miért pont keresztény? Más vallású nem jó? Ha csak ismerkedni akarsz nem pont mindegy milyen vallású? Nem bántani akarlak, csak érdekel miért így tetted fel a kérdést.
2013. máj. 5. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Második ebbe most mit kell belekötni? Ha egyszer ilyen az érdeklődési köre.

Te is a hasonló gondolkodású embereket, sőt mindenki a hasonló gondolkodású embert válasza ki barátjának. Ezzel most mi a gond?

Ennyi erővel azt is írhatnád, miért nem a didibárba ismerkedik? Hiszen ott is emberek vannak! :D:D:D:D

Hozzászólásodon jót nevettem, vicces vagy!

Ha meg te is ismerkednél más vallású vagy, akkor nem kellene ilyen nyersen fogalmaznod!

Egyszerűen, lehetnék a barátod? Nem kell a másikat vádolni.

2013. máj. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sokat csalódtam már olyan emberekben akik Istentől távol élték az életüket.
2013. máj. 5. 09:30
 5/10 anonim ***** válasza:

én levelezésben benne vagyok, de a találkozás nem működne (pénz, iskola miatt) és fogadni sem tudok senkit

22/L

2013. máj. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az olyanokban a palesztínok is sokat csalódtak.
2013. máj. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2013. máj. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
keresztény társkereső (levelező társat is lehet találni) + ajánlom a Spielhózni oldalát, a könyv is nagyon jó, olvasd el, ha még nem ismered (Varga Péter írta)
2013. máj. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Balu86MH ***** válasza:

tessék :)


[link]

2013. máj. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

3-nak:


2-es vagyok, örülök, hogy megnevettettelek, én is nevettem a kérdésen mert tudod én nem azzal kezdem az ismerkedést, hogy szia, Robi vagyok, te keresztény vagy? Nem? Na akkor csá, én léptem. Pont lesz*rom, ki milyen vallású addig míg engem békén hagy az én hitemben. Egyébként keresztény és keresztény között is vannak hitbeli eltérések. Most ne menjünk bele mik azok...

2013. máj. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!