Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » 3 eve nem voltam gyonni, mi...

3 eve nem voltam gyonni, mi lesz, ha gyonas nelkul megyek aldozni?

Figyelt kérdés
Egyeduli sulyosabb bunom az, hogy volt egy idoszak, amikor rendszertelenul jartam templomba.
2013. máj. 2. 15:18
 1/5 anonim válasza:
Beszélj meg az espereseddel egy időpontot,amikor elmehetsz gyónni.Ha meggyóntál mehetsz is áldozni.
2013. máj. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%

Lesújt rád Isten haragja!!!


Amúgy, a gyónást és az elsőáldozást a katolikusok találták ki, a Biblia, Isten és Jézus nem említ ilyen dolgokat...


Miért nem említik?


1: minek a gyónás, ha bárhol, bármikor megtudja bocsájtani a bűneinket Jézus?


2: minek az első áldozás? Jézus már áldozott értünk, Ő a tökéletes áldozat amit ha elfogadunk, megtisztulunk bűneinktől és a mennybe kerülhetünk ilyen egyszerű.


A katolikusok tévtanításai, hogy gyónni és első áldozni kell de ez nem az igazság! Se Jézus, se Isten nem vár el ilyeneket tőlünk.


Igen, katolicizmus ellenes vagyok, de mielőtt elítélnétek: Szerintem minden embernek a Bibliának kellene lennie az alap útmutatónak.

2013. máj. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15%

"Egyeduli sulyosabb bunom"


Ez nem bűn, se Isten se Jézus nem parancsolja azt meg nekünk, hogy templomba járjunk! Főleg nem olyanba ami tele van bálványokkal!


A bűn az, ha valami olyat teszel ami a Biblia valamely tanításának ellent mondana. És lássuk be, akarva/akaratlanul de mindenki bűnös. Nincs olyan, hogy bűntelen ember mert az ember bűnös természetű.


Meg kell térni Jézushoz és a Bibliát kell olvasni ilyen egyszerű.


Továbbá egy videó ami megerősítheti a hited Isten igéjében:


http://www.youtube.com/watch?v=FVTIORn39UY


Most pedig jöhetnek a piros kezek és az, hogy "náci" vagyok.


További szép napot!

2013. máj. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

De jò neked, ha csak ez a sùlyosabb bûnöd :)

azt tudni kell, hogy ha önhibàdon kivül nem mèsz misère, akkor nem bûn, ès mehetsz àldozni. De ha azèrt hanyagoltad, mert èppen nem volt kedved, akkor bizony elôtte gyònni kell. Ez az egyhàz tanìtàsa.:((

Zàròjelben megjegyzem ez nekem sem tetszik, de hàt ez van.

2013. máj. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha önhibádból nem mentél templomba, akkor az tényleg súlyos bűn, és így meg kéne gyónni. Ha gyónás nélkül áldozol, az azt jelenti kvázi, hogy nem bántad meg a bűnödet, így nem tudod méltó hajlékba fogadni az Urat. Ezzel súlyos bűnt követsz el, halmozván a súlyos bűnöket. De ami szerintem durvább, hogy megbántod Jézust keményen - úgy fogadsz egy jeles Vendéget, hogy nem takarítasz ki három éve? ...


Amúgy nagyon szent lehetsz, ha három év alatt valóban csak ennyi súlyos bűnöd van. Milyen lelkitükröt használsz, biztos, hogy nincs más? Ha szándékosan elhallgatsz valamit, az is nagyon durva. Hány éves vagy?

2013. máj. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!