Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha felvállalom a zsidóságomat,...

Ha felvállalom a zsidóságomat, a mai világban annak mi a következménye?

Figyelt kérdés
Èn mindenkèppen felvállalom,csak szeretnèk felkèszülni.

2013. ápr. 5. 23:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

# 4 tegnapelőtt ( 04-05 ) 23:18 -nál a pont. Ja, és alad, kedves kérdezõ. :)


Hozzátéve még, h ha esetleg valahol ( munkahelyen ) mégis hátrány lenne, van másik. Még a mai, nehéz világban is. :)

2013. ápr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Szia! Én csak a saját példámat nézve beszélek, és hát jó dologra ne számíts. Nekem van arab osztálytársam és folyamatosak a piszkálások, holott én neki egy rossz szót nem mondtam. Sokan azt is provokációnak tartják, hogy a nyakamban néha ott van egy kis Dávid-csillag, pedig hány ember hord keresztet...
2013. ápr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"Ha felvállalom a zsidóságomat, a mai világban annak mi a következménye?"


Az átlagembernek nem fog tetszeni. Mivel nem ismerik Istent ezért zavarja őket hogy te hiszel benne és követed Őt.

Viszont Isten előtt ezzel nagy szolgálatot teszel és ezért meg fog jutalmazni. :)

2013. ápr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Semmi. Ma már bárki lehet zsidó... ez az identitás már rég eltűnt.


Pár népi-nemzeti szélsőségesnek esetleg nem fog tetszeni. :-)


Zsidó: az én értelmezésemben azt jelenti, hogy olyan ember, aki felelős lényi értelemmel bír.

Ezt vállald fel, mert ez (valójában) Tyros, Byblos és Sydon öröksége,

nem a baloldali hímsoviniszta rasszizmus. :-)

2013. ápr. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

Felkészülni? :D Hát te ritka idióta egy ember vagy kedves kérdező! Miért mégis mi fog történni? Hirtelen rád támad egy rakat náci és kiszedik a beled vagy mégis mire gondoltál? Felkészülni...először is tegyél aknákat a kertbe és rekeszeld ez az ajtókat/ablakokat ja és vegyl egy puskát és kb. 80 évre elegendő konzervet és vizet......

Kit érdekel, hogy zsidó vagy? Senkit...mondom én a ,,mocskos, köcsög, tetves, náci" Jobbik IT-s.

2013. ápr. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szia !


Szerintem vállad fel, annak ellenére hogy Mo-gon van antiszemitizmus de az ellentáborba még többen vannak a nemrég volt szimpátia tüntetésre gondolok.

2013. ápr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
23%
Mi a következménye ? Agyonverlek.
2013. ápr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Kèrlek kímèljetek meg nácik,illetve rasszista beszólogatók!
2013. ápr. 20. 08:04
 19/19 anonim ***** válasza:

Olvasd el ! VÉGIG !


[link]

2013. ápr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!