Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi rosszat tesznek a zsidók?

Mi rosszat tesznek a zsidók?

Figyelt kérdés
Sok ember mostanában "zsidógyülölő", szidja a zsidókat.Ha valakit megkérdezek hogy miért utálja őket olyanokat szoktak mondani hogy "mert lopnak" vagy "elcsalják a pénzünket" stb, Tehát normális választ még nem kaptam.Valaki elmondaná nekem miért van ez? Ez sztem olyan mintha valaki aztmondaná hogy ő utálja a barna hajúakat.. Különösen érdekelne hogy egy zsidógyűlölő hogy magyarázza ezt...
2013. ápr. 2. 02:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

Sokan azért nem szeretik őket, mert az önös érdekeiket "mindenkinél" jobban előtérbe helyezik, és egyfajta felsőbbrendűséget tanúsítanak ami ellenszenvvel társul, főleg akkor ha teljesen más véleményen vagy, mint ők.


A zsidókhoz szokták párosítani azt közhelyet is. Hogyha egy zsidóval üzletelsz vagy segít neked, akkor az azért van, mert ő legalább duplán jobban jár mint te.


Iszonyúan, rezzenéstelenül ki tudják használni az embereket.


Tipikus közhely megint, hogyha te gyalog mész, a zsidó pedig kocsival, ugyan oda ahova te, (sietős dolgod van), megkérdezed tőle, hogy elvinne-e, akkor hirtelen dolga van, és tesz egy hurkot és úgy megy ugyan oda ahova te.


Illetve szeretik elfelejteni, hogyha adsz nekik valamit. Például, adsz neki cigit, mert kér tőled. Esze ágában sem lenne magától vissza adni, hidd el nem felejti el. Elfogy a cigit, kérsz egyet, ergo egálban vagytok. Mondjuk nagyon ideges vagy, pár óra múlva megint kimész, és kérsz tőle egy cigit. Meg fog szólni, hogy miért állandóan tőle kérsz. Pedig ugyan ott vagy, amikor Ő jött ki hozzád cigit kérni. Élő fába bele szoktak kötni, de ha te beléjük kötsz, akkor mennydörgés-földindulás.


Mivel nem származik semmi haszna abból, hogy téged elvigyen, nem fog elvinni.


Eltipor mindenkit, nem érdekli mit gondolnak mások.


Van egy zsidó szaktársam, iszonyúan hülye szegény, de tenyérbemászó a stílusa, mert még a szak elsőt is képes kioktatni a legnehezebb számításos tárgyaknál, persze nincs igaza, de közben teljesen úgy adja elő, hogy bicskát nyitnál mert kioktat, közben meg vagy 10 utóvizsgát tett összesen matekos tárgyakból.


Kijelentem, hogy egyáltalán nem különböztetem meg őket, nem gyűlölöm őket, elfogadom őket, mindenkinek vannak negatív tulajdonságai, ezeket is csak a kedvedért írtam le, mert általában legalábbis az én körömben mindegyik zsidó ismerősömnél előjöttek ezek a jellemzők. Ettől függetlenül jóban vagyok és beszélek velük, csak hát megjegyez dolgokat az ember.

2013. ápr. 2. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
nos, amig a ciganyokat konnyen eszreveszed a barnaborukrol, addig a zsidokat nehezbb felismerni, jobban kepesek elvegyulni. es ez nem csak a kulsore vonatkozik, hanem a viselkedesre is. a cigany nyiltan meglop, atver. ot nem erdekli, ha megbelyegzik azzal, hogy cigany. de a zsido az ugy intezi a dolgokat, hogy ha meglop, akkor meg te vagy a kocsog, miert gyanusitod. o nem nyiltan jatszik, mint a cigany, hanem sunyin a hatad mogott. az elozo valaszolo egyebkent remekul leirta. a zsidok azt mutatjak, hogy megbizhatoak, mig egy cigannyal eleve fent tartasaink vannak. a ciganyok butak es nem tudnak tul jutni a piti lopasok on. a zsidok ugy forgatnak ki a vagyonodbol, hogy szinte meg halas vagy azert, hogy ilyen konnyen meguszod. kormonfontak es alattomosak nagyon. aztan meh kepesek a holokauszt miatt sirni...
2013. ápr. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Andizsuzsi ***** válasza:
74%
Minden embernek vannak rossz tulajdonságai. Viszont mint az első válaszoló példája is mutatja, ha tudja valakiről, hogy zsidó, akkor ezeket a tulajdonságokat mindjárt azzal köti össze. Nekem nincs, vagy legalábbis nem tudok róla, hogy lenne a szűkebb környezetemben zsidó, mégis az első példában felsorolt tulajdonságokkal-szokásokkal számos ismerősöm rendelkezik.
2013. ápr. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Intelligens gátlástalanság.
2013. ápr. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Nekem csomó zsidó ismerősöm van (vallásos és nem vallásos egyaránt), de az első által leírt tulajdonságokból egy sem illik rájuk. Ugyanolyan közvetlen, segítőkész, barátságos emberek, mint amilyen bárki más is lehet. Ja, hogy volt olyan, akiről évekig nem tudtam, hogy zsidó... Mondjuk mert nem érdekel, és nem változtat az ember megítélésén?
2013. ápr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

Manipulatívak, gátlástalanok és pénzéhesek. Nem azt mondom hogy mindegyik de ha pénz kerül a zsidó kezébe akkor előjön minden negatív tulajdonságuk. Nem egy nagy történelmi személy mondta azt hogy "szenved Európa a zsidók uzsorájától". Ők irányítják a bankrendszert, a politikát. Az amitől igazán félnek a nacionalizmus. Ha egy országban fellángol a nacionalizmus akkor a nép általában megbosszulja a sérelmeket amit a zsidók (na meg persze az egyéb korrupt nem zsidók)okoztak. Ezért is van az hogy manapság ha valaki nacionalista eszméket vall akkor lenácizzák, fasisztázzák antiszemitázzák stb. Ez persze csak olaj a tűzre. A zsidógyűlölet nem véletlen! A zsidók csak maguknak köszönhetik hogy Európa útálta és útálja őket! Napóleon például azt mondta egyszer hogy "sáskák és hernyók ezek a zsidók, s felfalják az én Franciaországomat" Mária Terézia első dolga pedig az volt hogy kitiltsa a zsidókat a birodalomból. Ezt még lehetne sorolni. Cicero, George Washington, II. Vilmos de nagy magyarok mint pl Kossuth, Ptőfi vagy II. András is "antiszemita" volt. Manapság persze mindenki antiszemita aki valamilyen módon meg akarja gátolni hogy kisemmizzék országát a zsidók.

pár idézet híres emberektől:

[link]

[link]

Ez az igazság. Lehet nácizni emberek, elvégre most én vagyok az ördög maga amiért nem azt írtam hogy "a zsidók egy rendes nép csak a gonosz rásszistá Európaiak irigyek és nincs bennük tolerancia" :)

2013. ápr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Előző vagyok, mellékesen nem azt mondtam hogy ki kéne irtani a zsidókat, de zsidótörvényekre szükség lenne. A zsidókat nem lenne szabad a politikához vagy a gazdasági élethez engedni. Ez ugyanaz mintha egy etiópot választanánk meg miniszterelnöknek, nem Magyarország érdekeit nézné.Amúgy voltak nagy zsidók is a történelemben. Karl Marx, Engels, Sztálin, Kun (Kohn) Béla nameg a jó öreg Rákosi Mátyás és egyéb kommunista gyilkosok. De itt van a jelen is: Dániel Péter aki "kinyilvánította a véleményét" azzal hogy leöntötte Horthy Miklós szobrát piros festékkel. Úgy nézki a vörös a zsidók kedvenc színe
2013. ápr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 mustafa33 ***** válasza:
70%

Az az érdekes, hogy Szlovákiában ugyan azok a problémák, ugyan az a gazdasági helyzet, ugyan olyan jól él a gazdag, ugyan olyan sz.rul a szegény, még nagyobb a munkanélküliség, ugyan olyanok a társadalmi prblémák, ugyan olyan mocskos a politika, ugyan olyan gazemberek a politikusok, ugyan úgy áttverik a választópolgárt, ugyan annyi a roma, ugyan azok a roma problémák.

Pedig az egész országban nincs több mint 50 zsidó.

Ja, igaz ott mindenről mi magyarok tehetünk.

2013. ápr. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 paradoomer válasza:

A zsidóság másságot elfogadó viselkedése a palesztinokkal kapcsolatban


[link]

2013. ápr. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Az egyébként nem lehetséges hogy:

A történelembe,politikába vagy akárhol ugye sok ember van akit nem szeret a nép. És ugye hazánkban is rengeteg zsidó származású van.Namost mivel sok zsidó van óhatatlan hogy ilyen "rossz" emberek között is legyenek zsidók.Például 5 ilyen emberből 2 zsidó származású.Ezért a nép következtet, és általánosít, hogy akkor biztos minden zsidó ilyen rossz, és így kialakult ez a sztereotípia ami minden (pénzügyi) helyzetben nagyon jó bűnbak, és kiskapu.Például egy országban válság van. És a pártban találnak pár zsidót.Hát megvan miért van válság!Mert zsidók vannak a pártban!

Én valami ilyesmi gondolok.

2013. ápr. 8. 01:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!