Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszem azt, hogy mindenk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszem azt, hogy mindenki ellenem van? Ezért barátnőm se lehet soha, mert akármit tesznek odaöjönnek beszélgetni hozzám azt hiszem rosszat akar az illető miért?

Figyelt kérdés
:'( akaratlanul
2012. nov. 4. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Más meg azért sír, hogy nem mennek oda hozzájuk.
2012. nov. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Volt tinédzserkorodban, vagy előtte valamilyen nagyon mély és durva csalódásod? Történt valami, ami számodra nagyon megalázó volt, vagy bántottak esetleg iskolában?
2012. nov. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de éppen ez az hozzám amikor meg oda jönnek hogy mi bajod van akkor meg leblokkolok és azt hiszem rosszat akar már majdnem szájbaütöm őket a lányokat :SS pedig sosem ütöttem lányt
2012. nov. 4. 23:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert önbizalomhiányod van és mert paranoiás vagy.
2012. nov. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hallod, neked van valami defekted, ezt kezeltesd...
2012. nov. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem akar senki neked rosszat, ezt kell valahogy elhitetned magaddal. :) Én mindenkiről azt hiszem, hogy jót akar, meg használni fog nekem.


Lehet, hogy marha rosszat akar valójában. De nem megszívom vele, hanem akarhat rosszat, úgyse tud ártani. :)

2012. nov. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!