Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van még olyan, aki igazi...

Van még olyan, aki igazi hagyományos ötözetben jár templomba?

Figyelt kérdés
Tehát mondjuk szoknya, fehér pamut harisnya, stb.

2013. márc. 30. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint ha nem is öltönyben de mindig a legszebb ruhámat veszem fel. F/18(katolikus)
2013. márc. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A télen nem igazán tudtam, mivel farmer nélkül fáztam volna, de fekete fehér kötött pulcsi és fekete szövetkabát elengedhetetlen volt. A felnőttek az én meglátásom szerint mind megtartják (nálunk), a kicsik, a kamaszok ha nem is fekete fehérben, de elegáns ruhában jönnek.

Sajnálom is, hogy ilyen hideg van Húsvétkor, én már öltönyben akartam menni.

2013. márc. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak sokan.Főleg falun, de láttam már nagyvárosokban is.
2013. márc. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szoknyakosztüm, vagy szoknya+blézer, vagy szoknya+valami egyszerű felső. Bár van fehér harisnyám is, de azt ritkán viselem, télen inkább vastag harisnya, tavasszal és ősszel nejlon harisnya. Nyáron nem mindig veszek fel harisnyát.

Ja és budapesti vagyok.

2013. márc. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ünneplőben járok, legtöbbször szoknyában. Téli hidegben bekötöm a fejemet. Farmerban szégyellnék oda állítani.
2013. márc. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!