Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miert van ilyen sok hitetlen?

Miert van ilyen sok hitetlen?

Figyelt kérdés

Nem ertem,miert megy ki sok ember a kereszteny vallasbol.Mindenki csak az evoluciora,meg minden marhasagra hallgat,amit a tudosok felrevezetesbol csinaltak,hogy hitetlenek legyunk.Miert mossak at az agyunkat az ateistak?


Remelem,Isten majd megveri oket a hitetlenseguk miatt.


2013. márc. 20. 17:13
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Ha akatolikus egyhaz elfogadta volna az evoluciot,akkor az egyhaz alapjaban rengett volna meg,mert az evolcuio cafolja a bibliat,szoval szo sincsen egyhazszakadasrol,meg minden marhasagrol,amit kitalalsz.
2013. márc. 20. 23:41
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

Mondom, hogy netvitéz vagy te!

Abból is a gyávábbik fajta. Nem mered kimondani, hogy nem fogadod el a vallásod legfontosabb emberét, pápát lelki vezetődnek... helyette elkezdesz itt ködösíteni.


A pápa elfogadta az evolúciót!

A bíborosokkal és a többi tanácsadóval együtt, persze. És már régen nem csak arról van szó, hogy a főpapok elfogadták - elfogadták azt már legalább 100 éve.

Most már arról van szó, hogy hivatalosan ki is mondják: mert tudják, hogy különben hiteltelenek lennének az értelmes híveik előtt.


Szóval maradjunk annyiban, hogy cafeteria keresztény vagy. Azok szemezgetnek a vallásból: ami tetszik nekik, azt elfogadják - a többit megtagadják.

De hogy miért nevezik mégis katolikusnak magukat?

Gyávaságból? Kényelemszeretetből?

Nem tudom.

2013. márc. 21. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%

De szaar. Én hívő vagyok de ég a pofám, hogy ekkora marha vergődik itt a keresztények nevében mint TE kérdező!!


Annyira sötét vagy hogy az már fáj, inkább maradj csendben, gyökér.

2013. márc. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 kefa 2000 ***** válasza:
0%
BÉKESSÉG NÉKTEK ! Én is egy kicsit szomorú vagyok mert méltatlan tusakodás kerekedett egy kérdésből.Érzem a kérdező szándékát legalább is úgy vélem.Bár az egyház elhagyása ma bizony tömeges igy fontos hogy az okokat keressük.Teszik ezt az egyház vezetöi,képviselői,hívei egyaránt.Talán joggal?Az evolúciót mint az emberi fejlődést tekintjük mert hogyan másként bizony minden hívő ember számára fontos alap hogy nem származunk más fajokból.Ez egyetemleges /katolikus/ ha nem tévedek.Bár a kérdező azt kérdezi miért mossák az agyunkat.A válasz igen egyszerű mert megengedi az Úr.Az is,hogy miért.Azért hogy megálljunk az igazságban megprobál minket/tűzben megprobált gyermekeim vagytok/.Kívánom,hogy napfényre kerüljenek az okok és igy békéssége legyen minden embernek az atyában és a fiúban és egymásban.Ne küldözgessük egymást se menybe se pokolba mert nem ami dolgunk ez,hanem az igaz bíróé aki elé kell állnunk mindannyian.Segitsük egymást hitünkkel,hogy egymás hite által épüljünk a Krisztus Jézusban és így állhassunk az ő színe elé.Ha kell könyörgök nektek és értetek,hogy maradjatok meg az isten szeretetében ámen!
2013. márc. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

"bizony minden hívő ember számára fontos alap hogy nem származunk más fajokból"

Csak a vakhívőknek.

És a pápa nem az. Te sem fogadod el őt szellemi atyádnak?

2013. márc. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:

Bocs sracok,lebuktam,troll vagyok :)


Ez nem sikerult :D


Na mindegy,majd legkozelebb.

2013. márc. 21. 20:21
 37/40 anonim ***** válasza:
100%

Kedvesd kéredező!

Én is vallásos vagyok, de így inkább ne tedd, a reakció ellenkezőjét váltja ki, még több lesz a hitetlen.

Ez olyan, mint a sztrájkoló diákokra rákiáltott a sok fideszes nyugdíjas, hogy szégyeljék magukat, dolgozzanak és ne p*fázzanak, meg Isten küldte a Fideszt...

2013. márc. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm, végre nevettem egy igazán jót! :D Ezek szerint én egy undorító féreg vagyok, aki az aljanépből származik és a Sátán szolgája. Megyek is vissza a pokolba, megmondom a nagyfőnöknek, hogy lebuktam. :( Tényleg, még ha csak egy troll is vagy, köszönöm ezt a jóízű nevetést! :DDD
2013. márc. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
Szivesen maskor is :D
2013. márc. 23. 04:36
 40/40 anonim ***** válasza:
100%
A Biblia 90%-a hazugsäg
2013. nov. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!