Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi kell egy Sátánista beavatás...

Mi kell egy Sátánista beavatáshoz?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, hogy mi kell ahhoz, hogy egy ember Sátánista lehessen. Minden véleményt ill. tapasztalatot szívesen fogadok. (Úgy írjatok, hogy lehet, hogy az leszek.) (Pontos válaszok kellenének.)
2013. febr. 27. 20:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Írsz egy e-mailt Lucifernek.
2013. febr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

hát én már legalább 38 féle verziót hallottam, szal nemtom melyiknek higgyek, de engem is érdekelne, mi az igazság!

ha megtudod, lécci szólj!

2013. febr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Bár nem vagyok bennfentes, úgy gondolom, hogy a sátánizmus (LaVey-féle) individualista, tehát a közösség nem sokat számít. Ezt a "vallást" nem is kell közösségben megélni, így beavató szertartásra sincs szükség. Követed, mert tetszik, aztán kész.

Ellenben mondjuk az ördögimádatban már fontosabb szerepet kaphatnak az ilyen rituálék, de az más csapat.

2013. febr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
jó hát maga az elnevezés vagyis az árnylatok most jó kérdés persze, de ha a "csapatos" típust nézzük, akkor ott nagyon is fontos a beavató rituálé
2013. febr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Menj el dolgozni egy behajtó céghez és lakoltass ki egy 3 gyerekes családot tél közepén az utcára. Hajrá.
2013. febr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Zsizsik666 ***** válasza:
39%

válaszom válasza, ehhez nem sátánistának kell lenni, hanem elég, ha "ember vagy...nem vallásfüggő...

Kérdező, nem értelek, a Lavey-féle, a spisrituális sátánizmus érdekel, vagy egyéb ágai, beírod a keresőbe, s utánaolvasol, aztán kiválasztod, amelyik neked szimpatikus, már ha egyáltalán utánaolvasás után lesz ilyen ágazat. Még kereső vagy a kérdésed alapján, szóval, erre mi nem tudunk válaszolni, a sátánizmusnak sok formája van, előbb nézz utána, aztán lehet, egyik sem tetszik majd, vagy valamelyik csak részben (én is így vagyok vele, a spirituális sátánizmus csak részben tetszik, természetvallást követek).

Van, ahol van beavatás, van ahol nem muszály, vagy csak egy jelképes dolog, ami a valláshoz tartozás tudatát erősíti. Ha később mégsem tetszene, természetesen visszafordítható.

2013. febr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Zsizsik666 ***** válasza:
39%
az első válaszoló legalább nap végére elérte, amit senki nem tudott ma,megnevettetett f@sza válasz volt, természetesen én is ajánlom a kérdezőnek ezt a lehetőséget is xDDD
2013. febr. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Sok-sok vazelin...
2013. febr. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
A Spirituális Sátánizmusról kérdezgetnék. Ha gugli-ban nézem nem tudok meg semmit erről. Akkora hülyeségek jönnek fel, hogy az már fáj vagy valamit nem értek. Ezért is kérdezgetek itt is meg még egy két oldalon erről az egészről.
2013. febr. 28. 07:09
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha az ember a jó ellentétében hisz és azt is akarja szándékosan követni, akkor nekem édes mindegy hogy hívja a társait, vagy az irányzatot, nem lesz több ő sem a gonosznál. Már nem is érdekel, hogy ki hogy fajul idáig, rali ezt készakarva választja, azért nem éri meg a szó sem.
2013. febr. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!