Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van itt olyan, akit okkultizmu...

Van itt olyan, akit okkultizmusból szabadított ki Isten? Boszorkány volt, sátánista, médium - igazából.

Figyelt kérdés
Vagy van-e valakinek ismerőse? Olyanok válaszát várom, akik tényleg megtapasztalták a gonosz szellemvilágot, s később megtértek, s Isten meg is szabadította őket a démonoktól. :) Szeretnék olvasni pár építő bizonyságot. S megismerni ilyen személyeket.
2012. okt. 25. 14:54
1 2
 1/13 Ozmium42 ***** válasza:
Engem csak majdnem. Vagyis vonzott az újpogányság, de nem lettem az.
2012. okt. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én átéltem ...de még most is kísért az ördög démona mert Jézust választottam.Üzeneteket álmomban kaptam ,de nem csak a jó oldalról...Sokakat figyelmeztetek de sajnos nem veszik komolyan...Látni és megtapasztalni akarják Jézust pedig ő ott van bennünk.Én is megkérdeztem Jézust :Miért nem láthatom .Azt mondta:

-Az én dicsőségemben nem tudnál megállni és nincs még itt a te időd.De az idő közel és fel kell készülniük az embereknek.Hamarosan eljövök.

Mikor lesz ez kérdeztem:

-észre fogjátok venni.


Kaptam jeleket és ezek megerősítettek hitemben.De mindenkinek megadatik ha Jézussal van....

Kitartó hittel és Jézus nevében pedig el lehet űzni a gonoszt ...

(K.Gy)

2012. okt. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

Hmmmm... a világ ellentétekből épül fel, s mint Hermész Triszmegisztosz mondotta: "miképp fent, úgy lent" - ennek értelmében én az Istennőt és Istent tisztelem, mint a világban rejlő kettősség képviselőit. Ők nem személyek, hanem a felsőbb hatalom, az aspektusok legvégső megjelenése.


Na mármost, mindezt úgy, hogy 10 éve tanulok/dolgozom a vallástudomány területén, tehát tökéletesen tisztában vagyok a Bibliával, a kereszténységgel, a történetével, szegmenseivel, a sokféle értelmezésével, számtalan könyvet, fórumot, hitvitát, véleményt elolvastam már - és még semmi nem hajtott arra, hogy én kifejezetten magát a kereszténységet valljam. Egyszerűen nem tapasztalom az "igazságát". Persze, aki ismeri a világ szinte összes vallási típusát, az másképp tekint magára a vallásra is, mint aki ismeri a kereszténységet, összeszed valamit a keleti vallásokból és ez alapján akarja megmondani, mi az igaz út és mi nem ;)


Egyébként, boldog vagyok, imádom az embereket, tizenévesként és később szabadidőmben önkénteskedtem, a megbocsátást és az alapvető tiszteletet vallom a magaménak. Ja, és nemlétezőnek vallom a Gonoszt. A földi "rossz" dolgok nem valamilyen lénytől származnak, hanem maguktól az emberektől - számomra a felsőbb hatalom csak maga a Jóság és Szeretet lehet, ezt képviseli számomra az Istennő és az Isten. Szoktam nekik gyertyát gyújtani, imádkozom hozzájuk.


Nos, a kérdésem: akkor én most gonosz szellemekkel diskurálok (akkor is, ha konkrétan a létezésükben sem hiszek?), és meg kellene térnem egy olyan hitre, ami töviről hegyire ismerek már százféle szemszögből, de egyből sem tapasztalom hitelesnek? :)))

2012. okt. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kedves 3/!


Az emberekben nem születik a gonoszság hanem befogadják.De el is űzhetik.


"mert az ördögtől valók a gonosz gondolatok.."


A Bibliát tanulmányozhatjuk ,de ahhoz hogy megértsük a szentlélek segítsége szükséges.



Akik pedig mellettem élnek ők is megtapasztalják amit én átélek.Volt amit Jézus megengedett hogy ők is lássanak ,azokat a jeleket amelyeket láttam.A fiam nem hitt Jézusban .Azt mondta adjon jelet:kapott.


Egy a sok közül és igaz...


(K.Gy)

2012. okt. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az ördögnek különböző démonai vannak .A gonoszság minden formájából.Kicsiknek és nagyoknak egyaránt...



(K.Gy)

2012. okt. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

3-as!

Nem tudom hogy egyes embereket mi visz rá arra hogy olyan dolgokhoz imádkozzanak amiket maguk találtak ki. Miért gondolják hogy van értelme?

Egyébként jó hogy önmagaddal és embertársaiddal jó a kapcsolatod de ez csak félsiker. Istennel is jó kapcsolatod kell hogy legyen, tehát imádnod kell Őt és csak Őt, hiszen "ne legyenek más isteneid énelőttem".


Kérdezőnek: nekem van olyan ismerősöm aki ilyeneknek hódolt és már nem hódol. De sokkal jobb példa az amit egy református lelkész mondott prédikációja közben, hogy 10 éve egy igazi sátánista fiút mentett meg Isten általa és az a fiú ma már lelkész. Tehát nem ismerem személyesen, de tudok ilyenről.

2012. okt. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Zsizsik666 ***** válasza:

Boszorkány, sátánista, médium, mindenféle ismim van, itt vagyok én is, élünk boldogan. Nem ett meg minket a mumus sem, pedig nem mai csirke pl. aki már 60 éves és pogány.

Kérdésedre válaszolva, van egy könyv.

doren Irwine: Boszorkánykanyar.

Abban találsz ilyen történetet, ami érdekel. Nem kéne reklámoznom, meg szerintem kamu. De igaz történetnek van mondva, ha ennyire vágysz ilyen megmentősdi történetre, ez ki fog elégíteni. :D

(én utáltam azt a könyvet)

2012. okt. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ok. Sorjában. :)

Kedves K. Gy.! Szerintem mi ismerjük egymást személyesen is.


Többiek:

Azért tettem fel a kérdést, mert engem is ebből hozott ki az Úr. A Boszorkánykanyart olvastam, s nekem is voltak hasonló tapasztalataim, mint Doreen-nak.

Igenis megtapasztalható a sátán, s a démonok is. Sok évig éltem velük kapcsolatban. Beszéltem velük, s fizikailag is éreztem, láttam őket.

Csak szeretnék még többekkel megismerkedni, akik ilyen mélységekből jöttek.


Kedves 3.!

A vallásról annyit mondanék, hogy utálom! Mert emberek találták ki, s nem egyenlő a hittel, ill. Krisztus követésével. . Egy rendszer csak, ami megmondja mit hogyan tegyél. A megtérés nem azt jelenti, hogy keresztény leszel. Hanem hogy helyreáll a kapcsolatod Istennel, s felhagysz a pusztító, bűnös éneddel, azért mert te magad is megutálod azt. Az Atya felé való szeretet motivál, nem a törvény.

Amíg csak imádkozol, s ők nem válaszolnak, addig csak halott, kézzel csinált bálványokhoz imádkozol (lsd. Ézsaiás könyve). Nagyrészt nincs ilyen mögött démoni erő.

2012. okt. 26. 23:56
 9/13 Zsizsik666 ***** válasza:

"Sok évig éltem velük kapcsolatban. Beszéltem velük, s fizikailag is éreztem, láttam őket."

bocs az offért, de megkérdezhetem milyen tapasztalatok? Pszichiáternél voltál?

Nem azért hogy gúnyolódjak, de én is elmentem, mikor tapasztaltunk hasonlókat. Azért azt ki kéne zárni, beteg vagy-e, vagy csak egyszerűen alvásparalízis. Tényleg nem kötekedésből írom...

2012. okt. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hidd el, aki tényleg átment ilyenen, az nem fog itt nyilatkozni...örül, ha beszélni sem kell róla. Minden más csak kamu vagy képzelgés...ezt hidd el.
2012. okt. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!