Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ez melyik ima vagy vers?

Ez melyik ima vagy vers?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudomse a szerzőz sea címet még idézni sem belőle.


Talány székely....vagy nem is tudom

Valami olyasm van benne,hogy az Isten ostorozzon továbbra is engem vagy bennünk,mert ha nem még talán elveszünk.

Életem végéig mérjen csapás rám,mert így tudom,hogy van Isten.

1-2 sor szól valami ilyesmiről.

Régen olvastam és nagyon tetszett.

Tudom,hogy ez nem sok,de talán valaki ebből is felismeri.



2013. febr. 21. 20:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát bocsáss meg, de ilyen Biblia vers nincs


Ha pedig valamilyen irodalmi mű, akkor az nem épen ima.


Ám a bibliában van egy hasonló esetleg de nem szó szerinti verésről van szó, meg ostorozásról, hanem fegyelmezésről szertő irányításról, hogy ne haljunk meg ha szót fogadunk.


(Példabeszédek 3:11, 12) 11 A Jehovától jövő fegyelmezést, ó, fiam, ne vesd el, feddését meg ne utáld, 12 mert akit szeret Jehova, azt megfeddi, mint apa a fiát, akiben gyönyörűségét leli.

(Héberek 12:5, 6) . . .; 6 mert akit szeret Jehova, azt megfegyelmezi; bizony megostoroz mindenkit, akit fiaként befogad.”

(Példabeszédek 23:13, 14) 13 Ne tagadd meg a fiútól a fegyelmezést. Ha megvered vesszővel, nem fog meghalni. 14 Te magad verd meg őt vesszővel, hogy lelkét a seolból kiszabadítsd.

Talán tudtam segíteni

2013. febr. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!