Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jézus hit, és sexualitás?

Jézus hit, és sexualitás?

Figyelt kérdés

Jézus hiten vagyok, aktívan gyakorlom is hitemet. 1 és fél éve van barátnőm, és sokszor nem tudok ellen állni a testi érintkezésnek, ahogy sokan mások. Isten ugyebár tiltja a házasságon kívüli testi kontaktust. Próbálom barátnőmet is istenhitre juttatni, és komolyak a szándékaink, esetleg később házasodás és hasonlók. Nem tudok napirendre térni és egyeztetni ezt a két dolgot egymással, hogy tudnám megoldani? Mármint Nemkéne házasságon kívül ilyenkeet csinálni, de csak akkor tudnám ezt betartani ha esetleg vége szakadna barátnőmmel a kapcsolat, mert nagyon szeretem, és kívánom is.

Várom gondolataitokat, és véleményeteket.



2013. jan. 25. 11:43
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Engem az érdekelne, hogy miért jobb Jézusnak, ha papírral a kezetekben szexeltek, mintha szeretetből?
2013. jan. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

Kedves 41-es!

Ha a házasság csak egy papír lenne, akkor semmivel sem lenne jobb. De nem az. A házasság, melyet Istennél kötnek, csak a halállal felbomló kötelék 1 férfi és 1 nő között. Egy papírt pedig szét lehet tépni. Ha Isten előtt megházasodsz valakivel, akkor utána már bárki mással szeretkezni bűn.

2013. jan. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

Mi számít Isten előtti házasságnak?

ha Istennek kimondják, hogy mindketten szeretik egymást, az az?


És ha egy idő múlva már nem szeretik egymást, hanem mást szeretnek, akkor is maradjanak együtt? Az nem hazugság? Ami szintén bűn a Biblia szerint is (meg szerintem is).

2013. jan. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Nekem ez a kapcsolat "Felemás Igás " gyanus :S
2013. jún. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Na végül kufircoltatok legyszi írd meg hogy mi lett mert én is hasonló helyzetben vagyok csak forditott felállásban :'(
2013. jún. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!