Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lehet, hogy Jézus leszármazott...

Lehet, hogy Jézus leszármazottja vagyok?

Figyelt kérdés
Hogy lehetne megtudni?
2013. jan. 4. 01:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Mivel nem volt házas, nem született gyermeke, így nehezen lehetsz a lerszármazottja.
2013. jan. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
azt hallottam, hogy lehet, hogy voltak utódai.
2013. jan. 4. 02:12
 3/17 A kérdező kommentje:
van több olyan ismerősöm, aki nem házas, mégis gyerekei vannak. Jézus modern gondolkodású ember volt, így neki is lehetett házasságon kívüli gyermeke.
2013. jan. 4. 02:13
 4/17 anonim ***** válasza:
89%

Jézus ezt mondja Hegyi beszédét folytatva: „Ne gondoljátok, hogy a Törvény vagy a Próféták eltörlésére jöttem. Nem eltörölni jöttem, hanem betölteni.”


Annyira távol áll Jézustól az, hogy figyelmen kívül hagyja Isten Törvényét, hogy még azt a magatartást is elítéli, amely hozzájárulhat ahhoz, hogy egy ember megszegje azt. Miután megjegyzi, hogy a Törvény azt mondja: „ne gyilkolj”, Jézus hozzáfűzi: „Én pedig azt mondom nektek, hogy mindenkit, aki továbbra is haragszik testvérére, felelősségre vonnak a törvényszék előtt.”


Jézus nem szegett meg egy pontot sem a törvényből.

egyébként ha megtette volna akkor neked is annyi, mert a teremtő nem fogadta volna el az áldozatát.


Ádám megszegte Isten elvárásait, ezért tartunk itt, ha Jézus is ezt tette volna akkor az emberiségnek annyi...

2013. jan. 4. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
38%
Ezt nagyon könnyen kideríthetjük. Kötünk egy nagy követ a lábadra és belehajítunk a Dunába, ha Isten küld egy angyalt, hogy kihúzzon, akkor Jézus leszármazottja vagy. Ha megfulladsz, akkor nem.
2013. jan. 4. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Jézus is meghalt a kereszten.
2013. jan. 4. 02:35
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
De ő önszántából. Te meg ellenkezni fogsz, azt garantálom.
2013. jan. 4. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

"De ő önszántából. Te meg ellenkezni fogsz, azt garantálom."


miből garantálod? csináltál már valakivel hasonlót?!

2013. jan. 4. 03:48
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

"miből garantálod? csináltál már valakivel hasonlót?!"


Igen, múltkor bedobtam egy pacákot a Dunába, aki Napóleonnak képzelte magát. Ő is ellenkezett.

2013. jan. 4. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Isten a fiát is hagyta meghalni, nem küldött angyalokat. Jézus magától támadt fel, de nem biztos, hogy ez a képessége tovább öröklődik. ill. minden esetben felbukkant.

nem hinném, hogy a családfa felállításhoz gyilkosságra lenne szükség. valahogy másképp kéne megtudni.

2013. jan. 4. 05:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!