Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Pio atya valóban jövendölt a...

Pio atya valóban jövendölt a magyarokról?

Figyelt kérdés
olvastam magyarul , de semmi hivatkozást,forrást nem találtam

2013. jan. 3. 02:14
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerűen szard le. Egyáltalán nem érdekes hogy egy keresztény pap jövendölt e függetlenül attól hogy igaz e vagy sem, csak az idődet vesztegeted.
2013. jan. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Pio atya valóban jövendölt a magyarokról?

olvastam magyarul , de semmi hivatkozást,forrást nem találtam"


Mármint azt olvastad, hogy jövendölt a magyarokról, de nem találtad meg a jövendölés szövegét, vagy a jövendölést olvastad, és azt nem találtad meg, hogy milyen forrásból jutott el hozzánk a jövendölés?

2013. jan. 6. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

a jövendölést olvastam, de csak magyarul.

nem találtam külföldi forrást (bizonyitékot), így olyan mintha csak mi találtuk volna ki.

2013. jan. 6. 21:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor most a kérés tulajdonképpen az, hogy mondjuk meg a forrást, ha tudjuk?
2013. jan. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Ezen honlap szerint itt van leírva:

Maria Winowska: Padre Pio igazi arca (Ecclesia 2002)


[link]

2013. jan. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
^^ köszi
2013. jan. 7. 16:56
 7/7 anonim ***** válasza:

„Magyarország egy olyan kalitka, amelyből egyszer még egy gyönyörű madár fog kirepülni. Sok szenvedés vár még rájuk, de egész Európában páratlan dicsőségben lesz részük. Irigylem a magyarokat, mert általuk nagy boldogság árad majd az emberiségre. Kevés nemzetnek van olyan nagyhatalmú őrangyala, mint a magyaroknak, és bizony helyes lenne erősebben kérniük hathatós oltalmát országukra!"


Forrás: [link]


Blanár Mihály (ő az irója a Szent Pió Atya a titokzatos karizmatikus című könyvnek, amelyet a Testvéri Szolgálat Alapítvány adott ki 2002-ben), azt mondta, hogy ő nem tud erről a próféciáról semmit, és nincs semmiféle hiteles olasz forrás ami ezt a próféciát megerősítené.

2014. jan. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!