Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Megszaporodtak mostanában a...

Megszaporodtak mostanában a furcsa, kegyetlen gyilkosságok, vajon ezért?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, mi van, ha a ok gyerekgyilkos, iskolai lövöldöző, családírtó csak programozott egyén,mandzsúriai jelölt( aki nem hallott volna, programozott gyilkos), és a háttérből irányítják, programozzák őket, mégpedig abból a célból, hogy áldozzanak az önnön istenüknek(Sátán, Moloch, Lucifer, Saturnus..kinek hogyan tetszik).

Főleg olyanok véleménye érdekel, aki jártas az Illuminati tevékenységében..

Elképzelhető e ez???


2012. dec. 18. 13:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igen csakhogy elvileg, most egy olyan korban élünk, ahol a kegyetlenkedések nem tartoznak a mindennapokhoz. Nincs halálbüntetés, illetve Amerikában van, de még a halálraítélteket is fájdalommentesen kell kivégezni, szóval egy ilyen korban igen is azt mondom megszaporodtak ezek a dolgok. Én most arról beszélek pl ami itt nálunk is folyik..hallunk családírtókról(tényői, kulcsi..) gyermekgyilkosokról...stb..stb..és a nagyvilágból olyan emberekről akik konkrétan óvodák, iskolák ellen követnek el tömegmészárlást..és hozzáteszem nem 3.világ-beli országokban...tehát csak úgy bekkattannak néhányak...és ez már nekem nagyon furcsa
2012. dec. 18. 14:41
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy másik kérdésnél leírtam, hogy a civilizáció rétege sokkal vékonyabb, mint sokan hinnék. Egyeseknek elég egy apró változás, ők amúgy sem egészen 'normális' emberek, még ha úgy is élnek. Nyilván a legbelső, gyilkos gondolataikat nem fogják senkivel megosztani. Ezért is mondom, hogy az ember lélektana az egyik legérdekesebb téma.
2012. dec. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Granulátum ***** válasza:
Saturnusnak biztos nem tesznek ilyet, mert őt Jupiter lehajította valami mélységbe.
2012. dec. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
A kegyetlenkedések nem tartoznak a mindennapokhoz? Ez nagy tévedés, ahogy az is téves, hogy bele kevered a halálbüntetés eltörlését.
2012. dec. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A válság miatt idegesebbek az emberek, egyes helyeken a zsúfoltság miatt nő az agresszió.
2012. dec. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!