Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Megszaporodtak mostanában a...

Megszaporodtak mostanában a furcsa, kegyetlen gyilkosságok, vajon ezért?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, mi van, ha a ok gyerekgyilkos, iskolai lövöldöző, családírtó csak programozott egyén,mandzsúriai jelölt( aki nem hallott volna, programozott gyilkos), és a háttérből irányítják, programozzák őket, mégpedig abból a célból, hogy áldozzanak az önnön istenüknek(Sátán, Moloch, Lucifer, Saturnus..kinek hogyan tetszik).

Főleg olyanok véleménye érdekel, aki jártas az Illuminati tevékenységében..

Elképzelhető e ez???


2012. dec. 18. 13:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
El.
2012. dec. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kicsit bővebben.... nem gondolom, hogy az összes ilyen velejéig romlott ember lenne, valamint hogy minden ilyen ember démoni megszállott, egyszerűen próbálok összefüggést találni...egyre jönnek és jönnek csak az ilyen esetek...
2012. dec. 18. 13:31
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, itt van ez a Tánczos Gábor ügy is.

Egy volt osztálytársam őrizte évekig, kb van már róla fogalma, ki milyen ember, ő szerinte semmi köze nem volt hozzá, de ez nem hiteles.

Ott vannak az eljárásbeli hibák, az ügyvédje "felfüggesztése", az akta titkosítása meg a többi érdekes dolog.

Ki tudja ott is ki mit művelt, aztán szerencsétlen gyerekre verték rá.

Volt a zsidó teória, h áldozatot mutattak be, ami mondjuk megint hülyeség, mert akkor már miért nem rabolták el.

Szal soha nem lehet tudni....

2012. dec. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
sztem sok tvt nézel
2012. dec. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%

szerintem ezt a kérdést egyszer már feltetted


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__3772..

2012. dec. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen, de ott konkrétan a világvégével kapcsolatban, itt meg szimplán és nem akarom összemosni a kettőt, itt csak az érdekel,( mivel vallás topicban vagyok,)hogy mivel itt elég sok a keresztény,hogy mit gondolnak erről...
2012. dec. 18. 13:37
 7/15 A kérdező kommentje:
Főleg azért, mert ezekről a gyilkosokról általában mindig kiderül, hogy valami mentális betegségük van, és próbálják erre hárítani... Disszociatív személyiség, mentális zavarok..bla bla...talán egyesek alkalmasabbak a programozásra....
2012. dec. 18. 13:40
 8/15 anonim ***** válasza:
Olvass néhány Fromm könyvet, a kérdéseidre megkapod a választ. Nincs itt semmiféle sátán, legfeljebb, ha a mai társadalom torzító hatását nem nevezzük annak.
2012. dec. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az is benne van, hogy már olyan fejlett a technika, ott a Facebook stb, ahol ezek nagy nyilvánosságot kapnak. Meg persze az emberi faj is sajnos egyre jobban elaljasodik.
2012. dec. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem szaporodtak meg, olvass történlmi könvyeket, tudományos munkákat, aztán rájössz. Szerinted a tatárjárás hogy nézett ki? Idejöttek, udvariasan elbeszélgettek velünk, majd hazamentek? Francokat. A legkülönbözőbb kegyetlenségeket alkalmazták, amihez képest lelőni valakit megváltás. Csak akkor nem volt facebook, ahol meg lehetett volna osztani.
2012. dec. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!