Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen felekezethez tartozhatn...

Milyen felekezethez tartozhatnak, azok akik az utcán evangelizálnak?

Figyelt kérdés
Kora délután fele megállított egy asszony és elkezdett Jézus áldozatáról beszélni, valamint, hogy tudok e róla, hogy meghalt a kereszten meg ilyenek, valamint nem próbált meg téríteni sem... Elég szimpatikus volt bár én nem nagyon vallom magaménak a keresztény nézeteket, de akkor is. milyen felekezetű lehetett vajon???
2012. dec. 4. 16:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Nem azzal jött, hogy térjek meg..."


Ezt neked melyik Tanú mondta?

2012. dec. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Hazardteam ***** válasza:
0%

Lehet, hogy te is hasonlóan jártál?:)


http://www.youtube.com/watch?v=wJj90Cdsskk

2012. dec. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Jajj csak 700 as clubbot meg Pat Robertson-t nee ...kérlek csak őket ne......
2012. dec. 5. 12:23
 14/15 Hazardteam ***** válasza:
0%
Bocs, az anthonbergemből nem adhatok, mert naggyonfinoom:) Meg el is fogyott a kis piszok:((
2012. dec. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

@ Vankó:


< A önnön "hitelrontását" mindenki elvégzi saját maga. >


Erre te vagy az egyik legjobb példa a GYK-n.


Nem is reagálok a válaszod többi részére; már előzőleg leírtam, hogy részemről nem akarok további szájtépést.

Bemásoltam három linket a kereszt - kínoszlop témában; nem szükséges semmiféle "rákontrázás". Cáfold meg az azokban leírtakat, ha tudod.

2012. dec. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!