Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Honnan tudjuk hogy Isten...

Honnan tudjuk hogy Isten hanyadik pecsét feltörésénél tart jelenleg?

Figyelt kérdés
2012. nov. 23. 23:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9%

A bibliai Szt.János írásaiban szerepel a pecsét.


amelyben az utolsó ítélet ceremóniáját képzelte el.


Valójában nincs és nem lesz semmiféle pecsét se angyali harsona szó.


Viszont az igaz, hogy a Földünk egyszer maghal, és alkalmatlan lesz az élet számára. Mivel minde4n születik fejlődik majd holttá válik-- ez igaz a Földünkre is és sajnos az életre is igaz lehet ha nem megy el innen a jövőben, egy élhető bolygóra. Kb 20 ezer év múlva, jó lenne ha már kereket oldanának az utódaink valamerre, mert a bolygónk egy forró platnivá fog válni sajnos!

2012. nov. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

De ha kérdező a pecsétet az élet végének képzeled akkor felfoghatod úgy is hogy a Földünk életének utolsó szakaszába lépett 1991. junius utolsó napján.


az utána következő időkben több lesz a katasztrófa, földrengés, vulkán kitörés, az időjárás durván megváltozik, és sajnos ha nem tévedtem, akkor egy nagyobb kődarab is berepül az űrből, ami miatt nagyon sok élet fog elveszni!


De ismétlem ezt nem isten pecsétje ez természet-törvény az univerzumban, aminek Istenünk a Föld-anyánk is alávetett.

2012. nov. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
szerintem jobb ha nem tudod . ezek akkora baromságok hogy azt már el sem hiszem ...
2012. dec. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
56%

13 igazad van János hallucinált pecsét históriája na és a trombitáló angyalok csak valamiféle mese.


De ha már a földi élet utolsó idejét vesszük akkor szerintem 10 ezer év eltelte után el kell kezdeni költözködnie az utódainknak, mert elég sok idő kell hozzá mire minden életet kilakoltatunk a düledező Föld nevezetű szülőföldjéről. Erre mondhatnánk azt esetleg hogy felbontottuk az utolsó föld-időnek pecsétjét.

2012. dec. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Most, hogy 2021-ben járunk, kijelenthetem, hogy elég hányattatott életet élünk, járványok, földrengések, árvizek a szomszédban is és egyre súlyosabb. Lassan mindenki csak vásárol és behúzódik, az emberi kapcsolatok végére értek. A klíma összeomlásáról nem is beszélve.


Egyébként a 7. pecsét feltörése is sokkal rövidebb:

"Amikor feltörte a hetedik pecsétet, csönd lett az égben, úgy egy félórára." Ebből lehet következtetni, hogy a pecsétek feltörése összesen talán 1-2 nap alatt végbemegy és tényleg Jézus eljövetele után.

2021. nov. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!