Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Bűn ha egy keresztény lány/nő...

Bűn ha egy keresztény lány/nő néha vibrátort használ?

Figyelt kérdés

Kérek mindenkit, hogy ne csináljon viccet a kérdésből mert komolyan érdekelne a dolog és a normális vélemények

köszönöm:)


2012. nov. 7. 19:48
1 2 3 4
 11/31 yuda ***** válasza:
62%

Tudom sokan azzal szoktak jönni, főleg a felszínes keresztények és most nem akarok senkit megbántani, hogy ez nem bűn. A nem hívőkről szót sem ejtek inkább, ők nem kompetensek. Ez egyértelmű. Rég rossz lenne, ha a keresztény erkölcsiség ugyanazon alapokon nyugodna, ugyanazon szabadosságon, amit ők csinálnak... témáról tehát lelépek.


Most igéket nem sorolok, sem pszichológiai véleményekbe nem bocsátkozom. Egyet kérdezek és ha őszintén felelsz magadnak- akkor megvan a válasz is.

Istennel elvileg lenni kellene valaminemű kapcsolatodnak. Ha nincs akkor ne is olvasd tovább, falra hányt borsó.


Tehát van Istennel egy kapcsolatod. Ez egy személyes, meghitt kapcsolat két élő személy között.

Mond meg őszintén, azzal hogy önkielégítést végzel, csöppet sem zavarja az Istennel való kapcsolatodat?

Mivel a válaszod készen van, így el tudod dönteni. :)


Ismétlem, ha eddig sem volt Vele kapcsolatod, csak abban merült ki a vallásod, hogy elmész néha templomba, de nincs személyes kontaktusod vele, akkor azt újfenn nem minősítem.

-ha nincs kapcsolat, nincs is mi elromoljon. :)

2012. nov. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
0%

Vibrátor? Az meg mi?:)

Miért tiltaná a Biblia az elemlámpa használatát?

És miért csak a lányokat kérdezed?

A fiúknak szabad világítani? Ne legyél már hímsoviniszta.

Zsizsiknek is biztos van egy pár, mert fél a sötétben...

2012. nov. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
0%
Biztos nagyon buta vagyok, de attól még hogy a nő maszturbál, miért fogy el a sperma? És banánnal? Ki az a lökött, aki banánt???? dug fel??? A nőnek semmije sem fogy el, ha maszturbál...max. az elem a vibrátorból. Szőrös majom?? :) hát majmok vagyunk...Nem győztél meg, bocs.
2012. nov. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
12%

A válasz minden Isten elvárásait ismerő kereszténynek egyértelmű


BŰN.

MERT EZ AZ ÖNKIELÉGÍTÉSSEL EGYENÉRTÉKŰ, TELJESEN MINDEGY MIVEL CSINÁLJA.

Igyekezzék meg bánni, és abba hagyni

2012. nov. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 Zsizsik666 ***** válasza:
0%

Audrey, ezt nem is én találtam ki, máté evangéliumából van, régen még nem volt vibri, és akkor gondolom álmot látott a próféta, rezgő banánként írván le. Ugyanis mindenre, de mindenre van szerintük prófécia, és minden bejött. Akkor gondolom erre meg, hogy lesz vibri, ez volt a nagy prófétikus álom.

Persze ha nem minden teljesül be, jelképesen kell érteni, pl. a majom is jelképes, tehát valójában tyúkra utal.

Legalábbis olyan jó, hogy mindent millióképpen magyaráznak, és az milyen igaz erre is meg arra is.

kérdező, soha nem fogod egyértelműen megkapni a kérdésedre a választ, isten szava, aminek egyértelműnek kéne lennie, nem az, lásd a válaszokat. Semmi egységesség nincs bennük. Konkrétumot nem tartalmaz a biblia, csak homályos utalásokat, amit érts úgy, ahogy akarsz, ez a lényeg. a választ a keresztények sem tudják, és ez nem vicc.

2012. nov. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
0%

A Máté evangéliumában sehol nem ír sem banánról, sem más ehhez a tárgyhoz hasonló eszközökről.

Szégyelld el magad.

2012. nov. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Meg kell öldökölni a test cselekedeteit a szellemmel, mert ha nem akkor a testből aratsz majd veszedelmet.

2012. nov. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 Zsizsik666 ***** válasza:
0%
Az én értelmezésem szerint ír, nekem is jogom van értelmezni az írást.
2012. nov. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
10%

Természetesen jogod van értelmezni. Max hazugnak fogsz látszani vagy pedig sík hülyének (mint ebben az esetben). Lehet, hogy neked a Biblia a kámaszútráról szól, de ez nem a szent könyv hibája.

Persze Zsizsik szerencsére én vagyok olyan okos, intelligens és szép, hogy egyből megértettem, hogy csak a sérelmeidet vezeted itt le.

Igaz vibrátorom nincs és egyéb hasonló cuccok sem. Például téged ábrázoló guminő...De attól még lehetek jó...


Zsizsik, ha valaha elő vetted volna azt a könyvet és értenéd a lényegét, akkor nem írnál ekkora blődséget (aki nem olvasta, az pedig nyílván nem érti).

Ha tévednék és nem a sérelmeid vezeted itt le, akkor valószínűleg meg akarsz felelni valakinek.

De kinek?(a főnöködnek?:P) Esetleg ilyen butácska lennél, hogy mások nyomására, vagy általánosítás hatására neki ugrassz ártatlan embereknek?

Nem hiszem.


Mindenesetre veled finom leszek és aranyos:

Szóval csak annyit mondok, hogy ne szólj bele olyan dolgokba, amikhez közöd nincs. Vagy pedig kérdezz...

Ne pedig úgy gyere ide, hogy te minden tudsz és mások milyen ostobák (főleg ha nem is ismered a témát, mert elaludtál olvasás közben).

2012. nov. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
76%

Szia !


A szexuális segédeszközök részei a világnak, amely szabadosságot ígér az embereknek nem összetévesztendő a szabadsággal mert az első hosszabb távon kárt okoz.

Szerintem nem egészséges ilyet használni mert később ez szellemi és pszichés akadálya lesz, hogy normális kapcsolatot éljél.

2012. nov. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!