Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért van a zsidóknak németes...

Miért van a zsidóknak németes vezetéknevük?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 14:19
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

@ 61%-os:


"Nem jobbikos oldalról van hanem Drábik János egyik! oldaláról."


Azt írtam, hogy a forrásmegjelölés nélküli idézete(i)d Drábik könyvein kívül csak jobbikos weboldalakon találhatók meg. Hogy a saját oldalain is, az már nem oszt, nem szoroz. (Mint ahogy az sem, hogy nem csak egy van neki. A mai világban bárkinek lehet bármennyi, ez nem érdem vagy bármiféle pozitívum kérdése.)


"Egyébként nem az ő agyából pattannak ki ezek a dolgok, hanem nemzetközi tekintélyes emberek könyveiből és számos könyv, szaklap stb felhasználásával alátámasztott konkrét tényeken alapulnak az írásai."


Úgymint? :O

A Magyar Elektronikus Könyvtárban megtalálható egyik könyvében megnéztem a hivatkozásokat; egyrészt kevés, másrészt pontatlan, mert nem jelölte meg, hogy melyik állítását melyik forrásból vette.


"Egyébként inkább neki hiszek,aki nagyon részletesen és pontosan utánajárt a dolgoknak, mint neked akinek a dolgokról csak nagyon felszínesen van tudásod."


Mert ő azt állítja, hogy részletesen és pontosan utánajárt? Ugyan már...

Engem pedig nem ismersz, nem tudhatod, miről mit tudok.

De akár az általam belinkelt Wiki-oldal is bőven több, mint elegendő: 92 darab *pontosan megjelölt* forráshivatkozással látták el, lásd a lap alján:

[link]


Majd ha Drábik ugyanilyen részletesen ugyanilyen pontosságú és ugyanilyen mennyiségű irodalomjegyzéket tud prezentálni, akkor lesz miről beszélni, de addig nincs.


"egyértelmű,hogy zsidók, méghozzá cionista zsidók. Egy nem zsidónak nem lehet számos nagy bankja, számos óriás multicége."


Egyáltalán nem egyértelmű; a következtetésed abszolút logikátlan, bizonyítani nem tudod. Sem törvény, sem más nem tiltja, hogy bárkinek is bankjai és / vagy multicégei legyenek.


"Mindkettő család felmenői az ókori izraelből származnak, a zsidók kivonulásakor jöttek át először Európába, hogy leigázzák az emberiséget."


Ööö... Milyen történelmi feljegyzések, régészeti leletek alapján állítottad ezt? Csak konkrétumokat legyél kedves, más nem számít. :)


A 29. sz. alatti válaszoddal kapcsolatban az "illuminátus" a kulcsszó; megint kerestem neked olvasnivalót, tessék:

[link]

2013. febr. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
0%

Okosabbnak gondolod magad,mint Drábik, aki tudását és ismereteit mindig alátámasztja és igen is megjelöli a forrásokat. Azért mert te vaksi vagy , nem tehetek róla.

Én nem fogok itt tételesen válaszolgatni neked,nem pazarlom rád az időmet.

A bankos dolog pedig elég gyerekes, szinte dedós ahogy gondolkodsz, amikor azt írod, nem kell ahhoz zsidónak lenni,hogy bankod legyen. Ha tudni akarod zsidó ember kezdte el a hitel és banki rendszert kiépíteni, kamatra adott kölcsönöket és amit többlet pénzt visszakapott, azt újra kikölcsönözte. Végül rövid idő alatt meghatványozódott vagyona,ezen felbuzdulva elhatározta,hogy először Európába majd Amerikába kiépíti a bankrendszert,hogy a hitelezéssel az emberiséget önmaga ellenőrzése alá vonják. Ők többen voltak, vannak.

Tudom nincs forrásmegjelölés, de ha lenne is, akkor másba kötnél bele, úgy hogy nem érdekel.

2013. febr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Az illuminátusokról annyit,hogy tisztában vagyok vele, nem tudom miért gondolod,hogy nem ismerem?
2013. febr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 Hazardteam ***** válasza:
Na eriggy szépen játszani bogaram
2013. febr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen egy felvetésre vagy kérdésre sem reagáltál érdemben, 57-es...

Ehelyett a vitapartner személyébe belekötni régi, de nem eredményes módszer; a közismert érvelési hibák között is megtalálható, lásd pl. a Wikipédia megfelelő szócikkét, ha érdekel.


Ennek ellenére én reagálok az írásodra. :)


"Okosabbnak gondolod magad,mint Drábik, aki tudását és ismereteit mindig alátámasztja és igen is megjelöli a forrásokat. Azért mert te vaksi vagy , nem tehetek róla."


1. Nem mondtam, hogy okosabbnak gondolom magam. Ez pusztán a te elképzelésed.

2. Azt sem mondtam, hogy Drábik nem jelöl meg forrásokat. A mennyiséget és a minőséget kifogásoltam.

3. Olyannyira nem vagyok vaksi, hogy a legutóbbi látásvizsgálaton még a legalsó vonal alatti sort is simán el tudtam olvasni, amit pedig nem is szoktak kérdezni. :D

4. Amennyi idő alatt ezt a két sort leírtad, ehelyett be is másolhattad volna a forrásjegyzéket.


"Én nem fogok itt tételesen válaszolgatni neked,nem pazarlom rád az időmet."


Ahogy gondolod. Csak akkor itt maradnak az állításaid bizonyítás nélkül, úgy meg nem érnek semmit.


"A bankos dolog pedig elég gyerekes, szinte dedós ahogy gondolkodsz, amikor azt írod, nem kell ahhoz zsidónak lenni,hogy bankod legyen."


Törvény? Jogszabály? Egyéb, ami kimondja, hogy kizárólag zsidók alapíthatnak bankot?


"Ha tudni akarod zsidó ember kezdte el a hitel és banki rendszert kiépíteni (...)"


Jujujujujuj... Ebben az esetben nekem nem szükséges a forrásmegjelölés, mert sejtem, honnan fúj a szél. A tisztelt olvasók kedvéért leírom, hogy úgy gondolom, abból a YouTube-os rajzfilmből szedted ezt a blődséget, ami széljobber körökben igen népszerű... (Kétszer láttam, de a címét akkor sem írnám le, ha emlékeznék rá, mert h.lyeségeket nem terjesztek.)


"Az illuminátusokról annyit,hogy tisztában vagyok vele, nem tudom miért gondolod,hogy nem ismerem?"


Egy linket másoltam be neked, hogy olvasgasd. Most ismét szíves figyelmedbe ajánlom, mivel bizonyára bele se néztél.

2013. febr. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
0%

A németek és a zsidók egy nagyon régi és nagyon ősi vérköteléket alkotnak = nagyon régóta össze vannak kötve egy erős (asztrális/szellemi jellegű) kötelékkel.


Homlokegyenest ellenkezőnek látszik, de valójában mégis közös a

-hitviláguk

-gondolkodásuk.

2013. szept. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!