Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vallásos ember vagy?

Vallásos ember vagy?

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 09:45
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Igen. Hiszek Istenben. De szerintem mindenki hisz vmben vagy vkiben.(Isten, Allah, pénz, sors stb) Aki tagadja Isten létezését,az is hiszi, hogy van, mert különben nem tudná tagadni.

A vallásosság pedig erre épül.

2010. jan. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Volt hogy hittem. De sajna felébredtem a mesevilágból.

Igy maradt ez az élet rózsaszín köd nélkül, de igaz.

2010. jan. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Igen
2010. jan. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
természetesen az vagyok !!!!
2010. máj. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
08:47 így van IGAZAD VAN!!!!!!!!!
2010. máj. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
lehet hogy igaza van (:
2010. máj. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:

Igen méghozzá ilyen vallású:

[link]

2010. szept. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Igen
2010. szept. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Fraser ***** válasza:

12:06 nak Ha vágyat erzel arra hogy megtalald az igazsagot akkor keresd addig amig meg nincs!

A hit az a tudas legfelsobb formaja. Ha hiszel valamit akkor tudod, ha tudod attol meg nem hiszed.

Keresd akkor megtalalod! Igazuk van azoknak akik azt mondjak hogy ne hagyd hogy masok befolyasoljanak mert akkor az o hitukbol fogsz taplalkozni es tudatlan maradsz.Ilyenek azok az emberek akik arra varnak hogy valaki bizonyitsa be nekik Isten letezeset es azok is akik azert nem hiszik mert valaki mondott valamit amit ok bizonyiteknak fognak föl.De ez igy van a lelkészekkel is.Segithetnek es ajanlom hogy beszelgess veluk ha tudsz es beszelgess ateistakkal is de ne azert higgy mert ök hisznek. A hited az szemelyes kapcsolat Istennel, segitseget elfogathatsz masoktol de Mások nem bizonyithatjak be neked Isten letezeset. Olvass!.......

Èn Keresztyén vagyok és ezeket a Bibliában olvastam....

(bocs a helyesirasert a billentyuzetemen nincsenek ekezetek)

2010. nov. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Mi a valószínűbb ,hogy létezik egy mindenható a világot megteremtő Isten,akit még soha nem láttunk és nincs tényleges bizonyíték a létezésére,vagy az ,hogy olyan magányosak voltunk/vagyunk/leszünk,hogy megteremtettünk magunknak Őt,hogy ne érezzünk így?

És én nem tudom,hogy vallásos vagyok-e vagy sem...

2011. ápr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!