Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hol találok összetartó katolik...

Hol találok összetartó katolikus közösséget Bp-en?

Figyelt kérdés
Szeretnék új embereket megismerni, elsősorban katolikus közösségen belül. Az lenne a kérdésem, hogy van-e Budapesten olyan katolikus közösség, amiben fiatalok összetartanak, összejárnak, és közös programokat szerveznek egymással, ahol van lehetőség megismerni a másikat.

2012. szept. 2. 01:22
1 2
 11/13 Nagilum ***** válasza:
ja igen, az Antióchiát meg kerüld, mint a leprásokat....
2012. szept. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#8 vagyok:


Végül csak elmentem a csücsopra. Tényleg lelkesek, befogadóak, nagyrészt egyetemista korosztály ( 20-25), de volt egy - két idősebb is.


Bíró László püspök atyáért nagyon megéri elmenni, a hangulat is jó. Bár 1-2 alkalom alapján nem tudok mást mondani, még nem kerültem kiscsoportba.


Én azt hittem, azért azt nézik, hogy a hasonló életritmusban élők - hasonló korosztály egy csoportba kerüljön.(egy dolgozót nem biztos, hogy van értelme egy csoportba rakni egy elsőéves egyetemistával bár kortól függetlenül lehet bárkinek jó meglátása)


De én is várom az egyéb ötleteket!

2012. szept. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Bogi11 válasza:
Eltelt pár év azóta...16 éves gimnazista fiúnak Budapesten tud valaki katolikus közösséget ajánlani? Vagy igazából nem is annyira a közösség lenne az elsődleges, hanem egy atya,egy lelki vezető, esetleg kisebb csoport, ahol a kérdéseire választ kapna.
2018. máj. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!