Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi! Mi a véleményete...

Jehova tanúi! Mi a véleményetek erről? A Williams lányokkal miért kivételeztek?

Figyelt kérdés
[link]

2012. aug. 15. 15:27
1 2 3
 21/29 lsandor ***** válasza:
0%
Az utolsó kettő válaszoló valószínűleg nem Jehova Tanúja
2012. aug. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Isandor, én tényleg nem vagyok tanú, de sokat olvastam az írásaitokat. Ebből kifolyólag csak annyit szeretnék írni, hogy tényleg nem egyezik az alap elveitekkel a zászló előtti tisztelgés, a himnusz meg kizárólag neki szólt. A ruházat sem valami szerény viselet.

Igaz ez nem a Te sarad. Viszont tényleg elgondolkodtató, hogy kis dolgokért kiközösítenek embereket, a nagyobb dolgokért meg csak ejnye-bejnye a jutalom. Mi az oka ennek?

Egyébként a lányok nem lehetnek Igazhitű Jehova tanúi, mert Ők Romániában élnek.

2012. aug. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 lsandor ***** válasza:
Kedves utolsó! Nincs olyan, hogy az egyikkel elnézőbbek lennék, mint más személlyel. Ha ily dolgokat tesznek a Williams lányok, akkor annak mindenképpen vannak következményei, akár az is lehet, hogy már nem Jehova Tanúi, de az biztos, hogy Isten népe nem részrehajló
2012. aug. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Isten valóban nem részre hajló.

Na de ugyan ez az emberekről már nem mondható el. A mai világban is van "fehér és fekete" de a legnagyobb része az szürke.

2012. aug. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
lsandor te egy agymosott gép vagy.
2012. aug. 26. 19:10
 26/29 lsandor ***** válasza:
Öhöm öhöm kedves kérdező. Nagyon nem vagyok az
2012. aug. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Vidiripi


lsandor!


Az hogy a saját gyülekezeted tagjait ismered az nem jelenti azt hogy minden gyülekezetben hasonló emberek vannak. Mert igen is van részre hajlás az emberek között.


Kérdező!


Mit értesz az alatt hogy "agymosott gép"?

2012. aug. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 lsandor ***** válasza:

Vidiripi@

Igen az emberek eltérőek és másak. DE ha a Williams lányok alapelveket sértenek, akkor ott nincs szó arról, hogy részrehajlás vagy sem. Ha alapelvet sértenek, akkor annak megvannak a következményei ez nem kérdéses, részrehajlás ide vagy oda

2012. aug. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
0%
TANÚK TANÚK TANÚK! JEHOVA TANÚK! MIÉRT VAGYTOK OLY OSTOBÁK? NEM TUDJÁTOK MI JÁR A HAMIS TANUZÁSÉRT?
2012. szept. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!