Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok! Könnyebben barátkoztok...

Lányok! Könnyebben barátkoztok a szebb, vékonyabb lányokkal mint a ducibbakkal?

Figyelt kérdés
2012. máj. 10. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem testsúly, hanem személyiség függő. Van vékony és duci barátnőm is.
2012. máj. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Nekem is van minkét fajta barátnőm de azért jól esik ha a barátnőim szépek...:)
2012. máj. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%

Lehet, hogy lepontoztok, de nekem nincs is kövér barátnőm. Mármint olyan nagyon kövér. Persze, van akinél nem lenne gond, ha leadna pár kilót, de nem nevezném kövérnek, mert nem az.

Nálam a kövérség=az igénytelenséggel, mert aki akar, az igenis letud fogyni, kivéve ha valami betegsége van (ami nem az ő hibája, tehát ezáltal megbocsátható a kövérsége)

A duci lányok általában nem is öltözködnek jól, szépen (nem tudom mi a megfelelő szó rá, de nem kell egyből azt hinni, hogy a márkás, divatos ruhákra gondoltam...egyszerűen csak az igényes öltözködésre), nem adnak a megjelenésükre, egyáltalán bármire, ami magukkal kapcsolatos (haj, köröm, bőr, stb...)

Szóval igen, könnyeben barátkozok szép, vékony lányokkal. Nekem az is fontos, hogy a barátnőimmel legyen valami közös bennünk. Mert pl önmagában az nem elég, hogy valaki szép és vékony, ha semmi közös témánk nincs, vagy kibírhatatlan a csaj. Fontos, hogy hasonlítsunk valamennyire tehát a barátnőimmel. Én pl szépnek tartom magam (nem beképzeltség, egoizmus - persze mint minden emberben, bennem is van belőlük, de ezt nem azért mondom - csak egészséges önkritika, ami sajnos sok emberben nincs meg. ill. sok szép lány direkt játssza az eszét, és azt mondja hogy nem szép, közben csak dícséretet, és elismerést vár - nos, ez szánalmas), állandóan fogyózom, pedig elvileg nem kellene (?), de híztam pár kg-ot az elmúlt félévben, és így nem érzem igazán jól magam, szeretek sminkelni, adni a külsőmre, vásárolni, stbstb....És a kövér lányok általában nem ilyenek mint én.

Én voltam kövér. De nem akartam azt az életet. És változtattam. Azóta boldogabb vagyok, és több elismerést kapok :)


Huhha, de eltértem a témától, de egyszerűbben nem tudtam megválaszolni, mert erre a kérdésre nem elég egy egyszerű igen/nem, úgy érzem, megkell indokolni.


15L

2012. máj. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Én egyébként vékony alkat vagyok, ez a negyedik terhességem.. Sokat járunk játszótérre, közösségbe és mondhatom hogy a a legjópofább, legszórakoztatóbb, legközvetlenebbek a kicsit ducibb anyukák.

Van egy kis csapat aminek a java ducika és szerzációs traccspartyk mennek minden alkalommal! :D én nagyon csípem a ducik humorérzékét :)

2012. máj. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

4/4 vagyok ismét..

nem kicsit ducik ők sem .. ha objektív akarok lenni akkro nagyon ducik, de annyira jópofák hogy számomra ezáltal vékonyabbak :) megszépülnek :D

2012. máj. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Van ducibb és nagyon vékony barátnőm is, szebb is meg nem olyan szép is, ez szerintem nem számít egy barátságban. :) A lényeg, hogy hasonlítsunk valamennyire, mondjuk, mivel én elég visszahúzódó vagyok, a szép lányok meg általában népszerűek (persze van kivétel, meg a szép nem egyenlő a vékonnyal) ezért velük talán nehezebben barátkozom, inkább a hozzám hasonlóakat keresem, akik nincsenek a középpontban.

Kifejezetten kövér lány nincs is a környezetemben, szóval arról nem tudok nyilatkozni.

2012. máj. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

Bár nem vagyok kamasz, sőt igazából a 30 évemmel talán felnőttnek is számítok, de ledöbbentem,hogy ez egyáltalán téma.

Duciság vagy nem duciság alapján barátokat választani? Az én időmben ez még belső értékek alapján működött!

2012. máj. 11. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha barátságnál a külső számít, az már régen rossz!
2012. máj. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A 4. valaszolonak kulon koszonom hogy megmobdta q velemenyet. Pont arra voltam kivancsi es nem ertem higy mert kellett lepontozni
2012. máj. 11. 15:04
 10/11 anonim válasza:
49%

4-es vagyok megint..

én sem vagyok már kamasz.. (36. évemet taposom) :)

nem számítok kamasznak.. lehetségesnek tartom hogy fiatalabb korban talán inkább nézik a lányok hogy abrátnőik csinosak-e - együtt buliznak és feltűnjenek a fiúknak..

Egy idő után azonban valóban a belső értékek számítanak.. és a cukorbabák maradnak a plázákban.. ez saját tapasztalat!

Persze nem jeleneti azt hogy a szép lányoknak nem lehetnek belső értékeik...

2012. máj. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!