Mi lett a lányokkal?

Figyelt kérdés

Miért olyan nehéz ma találni egy "normális" lányt? Ma már szinte alig látni ilyen lányt, akár a facebookon, akár az ismerőseim között. Most inkább csak az ismerőseimből indulok ki, nagyon sokan (15-16 évesek) isznak, cigiznek, és már többször is szexeltek.Normális ez?úgy értem, 15-20 évvel ezelőtt még nem voltak ilyenek a lányok.

A fiúkkal ugyan ez a helyzet, miért menő az, ha valaki a tükörben felhúzott pólóval a kocka hasával meg a középső ujjával pózol? (ráadásul észrevételeim alapján ez be is jön a lányoknak). Nekem nincs kocka hasam, de nem is vagyok egy golyó! A mai lányoknak-fiúknak már nem számítanak az érzelmek?(tisztelet a kivételnek.) Mi történt itt 20 év alatt?


2012. ápr. 9. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
igen, normális dolog. És nem kell ez az önsajnálat meg provokáló kérdések. Menjél egy szórakozni és csajozz be, mint egy normális férfi, ne itt siránkozz
2012. ápr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Vannak normális lányok, én elég sokat ismerek. A fiúkról nem nyilatkozom, azokat nem annyira figyelem. De amúgy igen, az erkölcstelen élet divatos most. Én kilógok az átlagból mert erkölcsösen élek, sokat hülyének néznek, de sokan tisztelnek ezért.
2012. ápr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Dehogynem voltak régen is ilyen emberek. De nyugodtan húzd rá a vizes lepedőt az összes lányra. Ha annyira nem tetszik, akkor meg legyél homoszexulis.
2012. ápr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

"15-20 évvel ezelőtt még nem voltak ilyenek a lányok."


De voltak, a lényeges különbség az, hogy akkor kinézék őket maguk közül a többiek, most meg ők a menő arcok. Az v.hogy nem zavarja a fanokat, ha az illető gyakori vendége a detoxnak, rendszeresen összehányva találják meg a "fullos" csajokat és srácokat.


"A fiúkkal ugyan ez a helyzet, miért menő az, ha valaki a tükörben felhúzott pólóval a kocka hasával meg a középső ujjával pózol?"


Primitív állatok mindig is voltak, ezen felül nem egy embernek nincs egyénisége, önálló gondolatai, ezért lekoppintja azt, amit a TV-ből lát - ezek gyakran züllött egykori sportolók, botrányos zenészek. Lányok "egyszerűbbje" szintúgy, csak ők a modellnek nevezett luxusk*rvákat majmolják, és arról ábrándoznak, hogy majd jön egy gazdag pasi, aki szó nélkül eltarja őket és fedezi a vásárlásait és hasonlókat.


Majd vége lesz ennek a trendnek is, de az biztos, hogy a mai emberek veszélyesebben élnek úgy általánosságban, mint a régebbiek. Talán a szülők következetesebb neveléssel el tudnák kerülni a rendőrség előtti kínos magyarázkodásokat, és az abortuszra kísérgetést...

2012. ápr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az előttem válaszoló jól szólt...

amúgy meg ezeket ált. úgy hívják, hogy EMO vagy langyi, legalábbis az Én környezetemben nem igen vannak ilyen Fiúk.

egy lány miért ne ihatna? de az más amikor nem tudja hogy hol a határ... személy szerint én sem szeretem azokat akik cigiznek, mivel "ha" egyszer úgy dönt hogy már pedig neki gyerek kell akkor nagyobb eséllyel rendellenességgel születik (ha tanulnának biológiát akkor tudnák hogy a fiúkkal ellentétben az ő ivarsejtjük nem termelődik újra, hanem születésüktől fogva meghatározott számú petesejttel rendelkeznek, vagyis 1 cigi az egészre kihat(hat) )

^^ de "jó hír" hogy a fizetés csökken a cigi ára emelkedik és így áldozatokat kell hozni (vagyis nincs friss kenyér, üdítő, csoki, stb.(de cigi az legyen mert kell) legalábbis ezt tapasztaltam)

2012. ápr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vannak, csak rossz társaságban keresgélsz. én az ilyen suttyókat, mint írtál kiszorítom a baráti társaságomból
2012. ápr. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!