Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Azok a fiúk, akik viccelődnek...

Azok a fiúk, akik viccelődnek a bunkó, megalázó típusú fiúkon (lányokkal szemben), maguk is olyanok vagy éppen hogy ők mélyérzésűek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
gondolom, egyénfüggő. logikusan ők normálisak lennének, mert a saját fajtájukat csak nem röhögnék ki, de mondjuk én is folyton csesztetem a kockákat, közben én is az vagyok :D
2011. szept. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a térbeli geometriai alakzat klubhoz. :D


Kérdező, mit értesz viccelődés alatt? Tapasztalataim szerint a rendes, "mély érzésű" fiúk vagy nem szólnak rájuk egy szót sem (csak grimaszolnak vagy hasonló) vagy pedig elég erőteljesen "osztják" őket. Tehát kifejezik nemtetszésüket.


Viccelődni általában azok szoktak akik jobbnak akarják mutatni magukat. Tehát lényegében nem sokkal rendesebb srácok, csak annak akarnak látszani.


De persze nem minden esetben. Igazából szerintem ezt neked kell tudnod, hiszen ha hallod amit mond vagy lehetőséged van vele beszélgetni akkor lehetőséged nyílik valamennyire megismerni.

2011. szept. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!