Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan tudnék hinni Istenben?

Hogyan tudnék hinni Istenben?

Figyelt kérdés

Sajnos olyan ember vagyok, aki nem tud hinni abban, amit nem lát, pedig szeretnék hinni Istenben, mert annyira üresnek érzem magam. Persze, nyilván számos olyan dolog van, amit közvetlenül nem lát az ember, de tudja,hogy van, példaként mondjuk a szél.

De mégsem tudok hinni Istenben.

Vagy csak nem látom a fától az erdőt? Nem is tudom... annyi rossz történt már velem, de ha igazán bele gondolok, mindig lehetett volna sokkal rosszabb is, és azért ez csak nem a véletlen műve...

Nem tudom... tényleg nem tudom.


2012. aug. 3. 19:13
1 2
 11/15 Hazardteam ***** válasza:
Egyébként nálam is így kezdődött.
2012. aug. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek. :)
2012. aug. 7. 06:30
 13/15 anonim válasza:
járj el Istentiszteletre olvasd az igét imádkozz őszintén röviden saját szavaiddal és nézd meg ezt a videót(ez egy meghívás Istentől a te számodra) nézd figyelmesen!!!! [link]
2014. jún. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen jo uton jarsz majd csatlakozz keress egy elo hitu kozosseget Aldjon az Ur en 10 eve indultam el ezen az uton de sohanem bantam meg te se fogod
2014. aug. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Vajon miert merült fel benned az igeny, h Istenben kellene hinned? Miert szeretnel hinni benne? Ha mar felmerült benned a kerdes, h van-e Isten, az jo. Akkor mar keresed, h mi lehet a latszolag "veletlenek" mögött. Ha mar azon is elgondolkodtal, h "mindig lehetett volna sokkal rosszabb is, és azért ez csak nem a véletlen műve", az jo, mert valami egyseget keresel mögötte, ami mindent mozgat. Es gondolo, a kerdes feltevese ota meg több összefüggest talaltal, tovabbi kerdeseket, amikre valasz erkezett. Hogy ezt a minden mögött allo valamit Istennek vagy minek nevezed, az mar csak reszletkerdes. Sztem erre gondoltak azok, akik elöször "felfedeztek", különbözö nevekkel illetve ugyanezt: Isten, Univerzum, Szeretet, Energia, Csi(Ki)....stb.


6.

2014. aug. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!