Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Biblia ellent mond az agykontr...

Biblia ellent mond az agykontrollnak, Biblia szerint bűn az agykontroll (villámolvasás)?

Figyelt kérdés
Engem pontosabban a villámolvasás érdekelne. Egy oldalon olvastam, hogy miért bűn, de nem a Szentírással magyarázták, hanem valami pápai könyv soraival, ami engem hidegen hagy. Mi a gond az agykontrollal, miért gond az, ha gyorsabban tudok olvasni? Alpha állapotba kell lemenni, azzal lenne gond, ha igen miért? Agykontrollt nem úgy fogom fel mint valami természet feletti dolgot, szerintem nincs benne semmi okult. Egyszerűen kihasználjuk azokat a képességeket amit Isten adott, ez olyan mint amikor csecsemőkorban négykézláb mászunk utána járunk mivel az sokkal hatásosabb. Mint gondoltok róla?

2012. júl. 10. 11:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy a kérdező a Bibliát akarja villámolvasni.
2012. júl. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!