Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A papok szoktak gyónni? És az...

A papok szoktak gyónni? És az apácák?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindkettő
2009. júl. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
igen .... az apácák is
2009. júl. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne! Emberek, tehát hibáznak ők is.
2009. júl. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
Néha tévednek?Én ismerek egy papot...nem tudom hogy nem sül le a pofájáról a bőr...elveszi a csomagot a szegények amit kéne kapjanak,heti rendszerességgel.Ruhák,ételek,és minden ami létezik,és egy ismerősnek adja hogy az pénzzé tegye...Ő azt mondja segít...ez segítség?Amúgy szerintem,nagy valószínűséggel szexért cserébe kap ilyen támogatást.Menjek még templomba??Ilyen emberhez?Csalóbb a szent ember mint egy átlagember?Pff
2009. júl. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts. Én nagyon sok jó papot és szerzetest ismerek. De ők is járnak gyónni természetesen.
2009. júl. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy szoktak. még a pápa is szokott:)
2009. júl. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13:31-es! Hol van itt az általánosítás??
2009. júl. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Csalóbb a szent ember mint egy átlagember?"

Szerintem ez általánosító mondat, ha kérdés is.

De nem vitatom, hogy a te tapasztalatod negatív.

2009. júl. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előző válaszokkal. Persze, hogy szoktak gyónni. Csak azt nem tudom, hogy a pápa kinek gyónhat hitelesen, ha ő az Isten helytartója. Ez lehet, hogy eretnekségnek tűnik, de én, mivel nem vagyok benszűlött a nyugati keresztény egyház hivei közott, és vegyes házasságból szérmazon, keletiességemet és filózófiai felfogásomat az egyházi dogmák nem befolyásolják. Minden normális ember abban hisz amiben akar. Ez alapvető jog. Tisztelettel TA
2009. júl. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!