Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ismertek olyan embert, akit...

Ismertek olyan embert, akit Isten megszabadított a homoszexualitásból?

Figyelt kérdés
Írjatok róla légyszi pár sort, pl. hogy ki volt az. :)
2012. jún. 5. 18:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Szerintem senki nincs, aki homoszexuális, majd ezt követően BÁRMI okból heteroszexuális lesz belőle. Ez max önáltatás. A szexuális orientáció nem simán egy választás kérdése, aki ezt ennyire leegyszerűsíti, az meglehetős információhiányban szenved. Sajnálom, de ez van."



Mi hiszünk abban, hogy Isten létezik, márpedig ha Ő létezik, akkor még ez is lehetséges számára hiszen mindenható.

Én mondjuk a szabadulás alatt nem pont azt értem, hogy hirtelen homóból heteró lesz. Semmilyen változás nem megy egyik napról a másikra,és szerintem már az is szabadulás,és óriási változás ha képessé válik a homoszexuális ember uralkodni vágyain, tehát nem éli meg azokat, ami szerintem Isten segítsége nélkül szintén lehetetlen.

2012. jún. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
igen, én is homoszexuális voltam, de Krisztus megszabadított!
2014. máj. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
és heteroszexuális lettem.
2014. máj. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!