Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek Isten megbocsáthat...

Szerintetek Isten megbocsáthat nekem?

Figyelt kérdés
Elvetettem a kisbabámat. Iszonyúan megbántam, vissza szeretném kapni a kisbabámat, megölelgetni és bocsánatot kérni tőle, de már nem lehet. Soha töbé nem lehet. Isten sem hallgat mostmár meg, mert öltem? Vagy még így is megbocsáthat nekem? Szerintetek hová került a kisbabám? Angyalka lett ugye?
2012. jún. 3. 22:00
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:
88%

Isten megbocsájt neked!! Ő látja, hogy, hogy megbántad, hogy valódi bűnbánatot tanúsítsz. Isten nem hiszem, hogy haragtartó lenne.

Gondolom okod volt erre a cselekedetre azokat se felejtsd el. Tanulj belőle. Imádkozz istenhez, kérd a bocsánatát, és beszélj hozzá akár egy baráthoz. Beszélj vele erről az egészről.

Tessék itt van két ima segítségül:


Füled mindent hall Istenem,

Szemed látja, ha vétkezem,

Minden bűnöm jól ismered,

Kérlek, bocsásd meg vétkemet. Ámen.


Kérlek téged Istenemet,

Bocsásd meg minden vétkemet,

Teremts bennem tiszta szívet,

Hálás szívet, hozzád hívet. ámen.

2012. jún. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:
Az lemaradt, ahogy a többiek is írták, hogy bocsájts meg magadnak! A múltat engedd el az már csak tanulság és emlék! Élj a jelenben, gondolkozz a jelenről és a jövőről. Ha már vallásos vagy: Isten mindig hall téged és mindig is fog. A babád meg lehet most leszületik máshová, ahol jó sorsa lesz. A lelkedre meg vigyázz, mert ha túlzottan felemészted magad se változik az ami már megtörtént. Kapcsolódj ki, legyél a barátaiddal, engedd, hogy elterelődjenek a gondolataid... kezd bele valami kis új dologba...stb...
2012. jún. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

"Elvetettem a kisbabámat. Iszonyúan megbántam, vissza szeretném kapni a kisbabámat, megölelgetni és bocsánatot kérni tőle, de már nem lehet. Soha töbé nem lehet."


Nem hiszel a mennyben? Miért írsz ilyet hogy soha többé nem ölelheted meg? Inkább gondolj rá úgy mint valakire aki a mennyben vár és imádkozik érted.

2012. jún. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha őszintén megbántad a tettedet, az Úr megbocsát. A gyermeked most Istennél van.
2012. jún. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
52%
jól vagyis jobban vagy már? és kitartás!
2012. jún. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Isten megbocsájtott. Bűneinkért (igen a te bűneidért is) Jézus már elszenvedte a büntetést. Isten meghallgat, mert szeret.
2012. jún. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
51%
úgy látszik, akkor isten nem bírja az afrikai éhezőket
2012. jún. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Egy kicsit jobban vagyok már. Mintha valaki levette volna a vállamról a terhet, kicsit jobban ment ez a mai nap, mint eddig a többi. És remélem, hogy a kisbabám Istennél van! Bizom benne legalábbis, nagyon jó lenne, ha igy lenne!!
2012. jún. 5. 22:13
 29/32 anonim ***** válasza:

ha így neked könnyebb megbocsátani magadnak, akkor hidd nyugodtan ezt

elvégre erre kellene használnunk a vallást, a nyugalom, a béke megteremtésére

reméljük sikerül majd ezt feldolgoznod, túltenni magad ezen

2012. jún. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Isten minden bűnt megbocsájt melyet szívből megbánunk.

Márpedig ha megbocsájt, akkor miért ne hallgatna meg ?

Ahhoz, hogy képes legyél önmagadnak is megbocsájtani, gyászold meg a babádat. Akár egy kis szertartással.Pl. írj, neki levelet, melyben leírod az okát döntésednek, amiért akkor, ott az tűnt a leghelyesebb megoldásnak, írd le fájdalmadat, bánatodat amit emiatt érzel, mindent amit elmondanál neki ha még egyszer találkozhatnál vele, majd égesd el a levelet, vagy tedd egy lufiba és ereszd szélnek. Ezek állítólag segítenek az önmagadnak megbocsájtásban és a tovább lépésben, hisz az életedet tovább kell élned, okulva a hibáidból.

Szívből kívánom, hogy békére lelj.

2012. jún. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!