Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A baptista egyház ellenzi a...

A baptista egyház ellenzi a táncot?

Figyelt kérdés

Tánc alatt társasági és sporttáncot értek, a duna TV gyakran közvetít ilyen táncversenyeket.

Samba, rumba, salsa, twist, jive, cha-cha-cha, bécsi keringő, angol keringő, tangó, quick-step stb. táncra értem.



2012. máj. 15. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

A baptista egyház nem ellenez semmit. Ha ellenzi valami, akkor a Biblia ellenzi.


Én baptista vagyok és szoktam táncolni. Társastáncot is. A feleségemmel.

2012. máj. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mint látom a konzervatív gondolkodásmód rád is jellemző kedves válaszadó, nem azért kérdeztem mert a feleségemmel szeretnék táncolni, hanem azért mert tánctanár vagyok és szeretnék egy olyan keresztény egyház tagja lenni amely nem tart paráznának a foglalkozásom miatt. De mint azt te is kiemelted a mondandódból. Te a feleségeddel szoktál táncolni... oktatásnál képtelenség egyetlen személyre korlátozódni.
2012. máj. 17. 06:30
 3/3 Levente '96 ***** válasza:

Én baptista fiatal vagyok Tanultam társastáncot és nagyon sok baptista fiatal ismerősöm is tamult, akik velem együtt be vannak merítve. Ha ön tánctanár és érdeklődik a baptista egyház iránt menjen el nyugodtan, nem fog senki rosszat mondani vagy ellenezni, és ha Isten mellett döntene,Isten úgyis megmutatja mi kedves neki és mit ellenez, (egyháztól függetlenül)


16 f

2012. jún. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!