Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az életem nem sokat ér -...

Az életem nem sokat ér - ezért szeretném felajánlani magam, akár az új krisztus szerepében! Megtörténhet?

Figyelt kérdés
úgy gondolom, rettentően sokat szenvedtem életemben, pedig mindig jót akartam. gyakran félreértettek, gonosznak, és veszélyesnek ítéltek, pedig csak máshogy láttam a dolgokat, mint mások, és emögött a másképp gondolkodás mögött mindig az rejlett, hogy hogyan okozhatnék jót a világnak, az embereknek, vagy akár csak egyetlen egy személynek. szerettem volna segíteni a világon, gyógyítani azt, tanítani embereket, hogy jobb emberek legyenek, hogy szellemileg magasabbra emelkedjenek. ezért úgy meghurcoltak, mint egy bűnözőt, rosszabbul, mint egy bűnözőt. úgy gondolom, eljött az idő arra, hogy feláldozzam magam, valamiképp, ha már elbuktam. mit tehetnék, hogy akár az életemmel is, de jobb hellyé tegyem a világot?
2012. máj. 12. 22:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mondd el ezt:


[link]


Ahogy mondta az előttem szóló is Krisztusként nem ajánlhatod fel magad, de Krisztusnak átadhatod az életedet. Ne lepődj meg majd ha ahelyett hogy áldozattá tenne és elvenné az életedet majd helyrehozza azt és boldoggá tesz. Jézus ugyanis ezt akarja, nem a szenvedést.

2012. máj. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Megértem, ha valaki vallásos, még a legelvakultabbakat sem tudom elítélni, de szerintem többre mennél egy pszichológussal...
2012. máj. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!