Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az életem nem sokat ér -...

Az életem nem sokat ér - ezért szeretném felajánlani magam, akár az új krisztus szerepében! Megtörténhet?

Figyelt kérdés
úgy gondolom, rettentően sokat szenvedtem életemben, pedig mindig jót akartam. gyakran félreértettek, gonosznak, és veszélyesnek ítéltek, pedig csak máshogy láttam a dolgokat, mint mások, és emögött a másképp gondolkodás mögött mindig az rejlett, hogy hogyan okozhatnék jót a világnak, az embereknek, vagy akár csak egyetlen egy személynek. szerettem volna segíteni a világon, gyógyítani azt, tanítani embereket, hogy jobb emberek legyenek, hogy szellemileg magasabbra emelkedjenek. ezért úgy meghurcoltak, mint egy bűnözőt, rosszabbul, mint egy bűnözőt. úgy gondolom, eljött az idő arra, hogy feláldozzam magam, valamiképp, ha már elbuktam. mit tehetnék, hogy akár az életemmel is, de jobb hellyé tegyem a világot?
2012. máj. 12. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Te szerencsétlen s*ggfej! Már bocs. Ilyen nem létezik te is tudod. Szerintem te nem feláldozni akarod magad, hanem magadat sajnálod, és feladnád, meg akarsz futamodni! Ha tényleg olyan jót akarsz, akkor maradsz itt a világon és minden ellenszél ellenére megmaradsz jó szándékú embernek.

Miért olyan nehéz ez? Mégis mi történt? Egy kis ügyességgel sok mindenen javíthatsz... sose mond azt, hogy teljes mértékben elbuktál. Mit buktál el? Egy-egy dolgot max. Az élet maga a lehetőség, használd ki. Hatalmad van.

2012. máj. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is éreztem így, mint Te.....
2012. máj. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Mi ez az égett szag? Csak nem egy mártír(kodó tini) ég a máglyán?
2012. máj. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Bizony mondom néked, állj fel a gép elől!
2012. máj. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Írj konkrét példákat, hogy mik történtek veled, amiket nem tudsz megemészteni.

Ha jót akarsz tenni, akkor tégy úgy. Segíts azoknak az embereknek, akik rászorulnak.

2012. máj. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
pont ez a gond, olyanok miatt hurcoltak meg, amik másokon, nem destruktív, hanem konstruktív módon segítettek. és akiken segítettem, azok is félreértették, és vérszomjasan nekem estek, szinte már a halálomat kívánták...
2012. máj. 12. 23:45
 7/12 anonim ***** válasza:

Részleteket írhatnál.

Itt van egy kis zene a gondolkodáshoz:

http://www.youtube.com/watch?v=Xtd3LOOsUQs

2012. máj. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne segíts általában, hanem konkrét emberek konkrét gondjaira adj számukra - és nem számodra - hasznos választ. De tudnod kell, hogy erről van egy klasszikus vicc a szocializmus kezdetéről. "Az úttörő ahol tud, segít. Átkíséri az öreg nénit az úttesten. Ha kell, erőszakkal. Mert segít. Igaz, az öreg néni nem akart átmenni."

Mit gondolsz, mi volt az öreg néni véleménye az úttörőről? Mérlegeld, nem hasonlóan viselkedsz-e.


Feláldozni nem tudod magad. Nem biztos, hogy bárki igényt tart rá. Ez esetben, ha szerencséd van, lesznek néhányan, akik szánalmat éreznek. De erre se nagyon számíts.

2012. máj. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

Te már feltetted tegnap ezt a kérdést:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__2..


Mondjál már egy konkrétumot is, mert így tegnap még paranoiásnak néztelek, illetve önsajnáltató tininek, de mára már hamis prófétának, kinek tudod, hogy hol lesz a helye?


Mt 24,24 "Mert hamis Krisztusok és hamis próféták támadnak, és nagy jeleket és csodákat tesznek, annyira, hogy elhitessék, ha lehet, a választottakat is."


Üdvözöljelek a klikkben?


Mondjál már egy konkrétumot!!!

2012. máj. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ajánld fel magad Krisztusnak, és ne Krisztusként! Itt a megoldás...
2012. máj. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!