Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Szcientológusok dohányozhatnak?

A Szcientológusok dohányozhatnak?

Figyelt kérdés
ezt tiltja a vallásuk? mit tilt pontosan ?
2009. jún. 19. 10:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem biztos van köztük olyan, aki dohányzik (ahogy egészségügyi dolgozók is, pedig tudják, hogy káros az egészségre...), minden esetre azt tanácsolom, hogy ne ásd bele magad, mert ha nem rázod le időben a rád akaszkodókat, levakarhatatlanok. Én csak kíváncsiságból vettem egyszer tőlük egy könyvet, aztán beleolvastam, és úgy vettem észre, hogy ezt más vallások is tanítják, szóval ez még a felszínük volt csak, próbáltak tovább menni, kértem őket, hogy nem érdekel a továbbiakban még kíváncsiság szintjén se, felejtsenek el, és SPAM-nek jelöltem az összes e-mailt, ami tőlük érkezhet, egy ideje nem keresnek, miután semmire nem reagáltam, de kitartóak voltak egy darabig, hátha mégis...
2009. jún. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
61%

erről a szcientológus baromságról idáig csak rosszat hallottam

persze nem mintha tartoznék bármiféle valláshoz, utálom mindet xD

2009. jún. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
58%
nem kell neked xenu!
2010. febr. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!