Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mennyi idő kb kiolvasni és...

Mennyi idő kb kiolvasni és kijegyzetelni a Bibliát, mindennapi időráfordítással?

Figyelt kérdés

A Szent Pál Akadémiára szeretnénk bekerülni férjemmel, és azt ajánlották, hogy olvassuk el mégegyszer, és jegyzeteljük ki, mert nagyon nehéz lesz bekerülni.

Köszönöm a normális válaszokat!


2012. márc. 6. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Egy év alatt ki lehet olvasni a Bibliát, ha napi 20 percet szánsz olvasásra, plusz még a kijegyzetelés.


Itt találsz segítséget: [link]


Áldás, békesség!

Mihály

2012. márc. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyi időt fordítotok rá naponta. Ahogy mondani szokták, jó munkához idő kell. Én amikor először olvastam, akkor még nem olvastam olyan figyelmesen, viszont kb. fél év alatt a végére értem. Most viszont már több éve olvasom, van, hogy egy óráig ülök egy-két versen, ha találok valami olyat, aminek különösen mély mondanivalója van a számomra.

Szóval lehetni lehet egy fél év alatt is, bár azért ennél lényegesen többet érdemes rászánni.

2012. márc. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, én is az egy évet vettem alapul, hogy annyi idő azért kell. (Meg egy évünk is van rá)

De nagyon jó amit az első válaszoló belinkelt, hogy így napra fel van osztva!


Köszönöm mindkettőtöknek!

2012. márc. 6. 15:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, valóban ki lehet olvasni egy év alatt, de fontos, hogy odafigyeléssel, elmélkedéssel, imateljesen olvasd, esetleg tanulmányozz hozzá más könyveket is.
2012. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!