Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ti hisztek Istenben?

Ti hisztek Istenben?

Figyelt kérdés
(én igen)
2012. jan. 8. 21:03
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
én magam sem tudom.Jó azoknak,akik hatarozottan tudnak valaszolni.
2012. jan. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim válasza:
63%
Nem hiszek és nem is fogok 16/F
2012. jan. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
38%
Sokan nemmel válaszoltak lehet azért mert most olyan életet élünk ami tele van nehézséggel, igazságtalansággal és emiatt úgy gondolják hogy nincs Isten.De ezeket a problémákat nem Ő okozza ezért nem juthatunk arra hogy nem létezik.Szemmel látható hogy létezik!
2012. jan. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
43%
Utolsó és hogyan kell észrevenni, ha szemmel latható?Miért a rosszak maradnak és a jókat viszi el az életbõl?Hogyan lehet igy ezt megemészteni?
2012. jan. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:
szeretnék
2012. jan. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
42%
igen a 16 f nak soha ne mond hogy soha!!!
2012. jan. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. jan. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
68%

14/16-nak

A szemmel láthatót úgy értem, hogy ha körül nézel a természetben és ha megfigyeled a élőlények felépítését, a növények sokaságát, vagy egy este fel pillantol az égre s látod a csillagok millióit és nem utolsó sorban az emberi test felépítése mind arról tanúskodik hogy egy inteligens személy hozott létre mindent és nem a véletlen műve.Ezt a Biblia is alátámassza a Zsoltárok 19:1 "Az egek hirdetik Isten dicsőségét;keze művéről ad hírt az égboltozat"

Nagyon sok ember úgy gondolja hogy Isten veszi el az emberek életét, de szerető égi Atyánk nem ilyen kegyetlen mivel a Biblia ezt írja a Jób 34:10-ben:"Távol legyen az igaz Istentől hogy gonoszul cselekedjen és a Mindenhatótól hogy igazságtalanul járjon el".Mivel Ő is átérezte, hogy milyen elveszíteni egy szeretett személyt-amikor a fiát a szeme láttára ölték meg-akkor biztosak lehetünk benne, hogy Ő nem okoz ilyen fájdalmat az embereknek, akiket a gyermekeinek tekint.

2012. jan. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
51%

16:11

A szemmel láthatót úgy értem, hogy ha körül nézel a természetben és ha megfigyeled a élőlények felépítését, a növények sokaságát, vagy egy este fel pillantol az égre s látod a csillagok millióit és nem utolsó sorban az emberi test felépítése mind arról tanúskodik hogy egy inteligens személy hozott létre mindent és nem a véletlen műve.Ezt a Biblia is alátámassza a Zsoltárok 19:1 "Az egek hirdetik Isten dicsőségét;keze művéről ad hírt az égboltozat"

Nagyon sok ember úgy gondolja hogy Isten veszi el az emberek életét, de szerető égi Atyánk nem ilyen kegyetlen mivel a Biblia ezt írja a Jób 34:10-ben:"Távol legyen az igaz Istentől hogy gonoszul cselekedjen és a Mindenhatótól hogy igazságtalanul járjon el".Mivel Ő is átérezte, hogy milyen elveszíteni egy szeretett személyt-amikor a fiát a szeme láttára ölték meg-akkor biztosak lehetünk benne, hogy Ő nem okoz ilyen fájdalmat az embereknek, akiket a gyermekeinek tekint.

2012. jan. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Egyre kevésbé. 46/F
2012. jan. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!