Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szcientológia? Mi az?

Szcientológia? Mi az?

Figyelt kérdés

Bocsánat mindenkitől aki ezt a blogot olvassa, de egyszerűen nem tudtam hová tenni a kérdésemet.

hosszú ideje jó kapcsolatban voltam a barátnőmmel, minden szép és jó volt. Kb 2 hónapja valahogyan bekeveredett egy úgy nevezett szcientológiai társaságba, nem tudom hogyan, de meg sem tudtam akadályozni. Azóta a kapcsolatunk megromlott, mert minden percét ott tölti és anyagilag is oda fektet minden tőkéjét. Nem tudom mit tehetek, mert azóta egyáltalán nem hallgat rám, és sak az létezik a számára. teljes a tanácstalanságom, mivel tudták így megfogni és elszakítani tőlem. Tud valaki erre felfogható magyarázatot adni? Szívesen fogadnék email beli eszmecserét is, arról hogy tudnám meggyőzni a nem elfogadható magatartásáról! köszi minden segítőkész társamnak!!


2012. jan. 6. 02:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen, smán visszaélnek a kapott információkkal. Nem egy embert tettek már így tönkre....
2012. jan. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Sajnos elindult a lejtőn a barátnőd, de még most próbáld meg minden erőddel megfogni. Nem engedni ki a házból, nem engedni senkit be, akit te nem ismersz, és telefonból aksit ki. Durva dolog, de más módszer aligha van. Rendőröket a szcientológusok aligha mernek hívni, hiszen akkor őket is vizsgálni kezdik, ők, pedig nagyon félnek a rendőrségtől és a titkosszolgálatoktól.
2012. jan. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
lélek- és pénz-csapda
2012. nov. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!