Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A vallások szerint mi történik...

A vallások szerint mi történik azzal aki öngyilkosságot kísérelt meg?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
az attól függ, hogy mihez kezd utánna az életbe
2011. nov. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Megmenekült élete legnagyobb tévedésétől. Kapott egy második esélyt. Javaslom neki, hogy fordítsa jóra. Isten kegyelmes és igaz.
2011. nov. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Eszedbe se jusson ilyesmi. Katt ide, nézd végig:


[link]


Innen pedig egy jónevű keresztény pszichológus hölgy közel 20 előadását töltheted le díjmentesen, remélhetőleg rendbe rakja a lelkivilágodat:


[link]


Üdv. :)

2011. nov. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
már késő ilyen videókat nézni am köszi:)
2011. nov. 24. 05:19
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted, hogy késő?

Ha szimplán a hajnali időpont, akkor aludd ki magad, aztán majd megnézed és meghallgatod utána.

Máshogy meg nem lehet késő, amíg életben vagy... :)

Na, hajrá. Az összeset. :)

2011. nov. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Úgy késő hogy már megtettem nem bántam meg de lelkileg nehéz feldolgozni most erre keresek egy módszert.Vagy a vallást vagy valamit.
2011. nov. 24. 06:41
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jaaa, értem, magyarul már volt öngyilkossági kísérleted.


Csak nagyon gyorsan, röviden: Az öngyilkossági kísérlet vagy az arra való célozgatás, ill. az azzal való fenyegetőzés egy figyelemfelhívó cselekedet, egy "segélykiáltás" a környezet felé.


Hallgasd meg Dr. Tapolyai Emőke előadásait szépen, sorban; cím alapján állíts fel sorrendet. Rá fog menni néhány napod, de ha komolyan veszed, amit mond, helyre fog billenni a lelki egyensúlyod, ill. át fogod értékelni az egész életedet.

Amikor meghallgatsz egyet-egyet, gondolkozz el azon, amit mond, vagy akár megpróbálhatsz imádkozni is. Ha nem megy, ne erőltesd, csak hallgasd és lazíts.


Üdv.

2011. nov. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nemértelek. Ha megakartad ölni magad azt bizonyára arra utal, hogy már tökmindegy mit csinálsz. Én ilyen helyzetben csak fognám magam és megcsinálnék mindent amit eddig nem tettem, de nagyon szerettem volna. Amúgy is az öngyilkosság szerintem nagyon nagy önzőség... az hogy meghalsz, sok ember bánatába kerül, és ezt gondolom te sem akarod.
2011. nov. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

ha csak megkísérli akkor még van esély:) örüljön annak hogy kapott még egy esélyt, használja ki, és tegyen meg mindent azért hogy majd sokááá a halála után jó helyre kerüljön!! Barátkozzon össze Istennel, hogy segítséget kapjon utána tőle.


Egyébként meg szerintme aki tényleg öngyilkos lesz, az elég erőteljesen a pokol irányába megy, és valószínűleg ott is marad. A földön minden rossznak egyszer vége szakad, de ha valaki a pokolba kerül, ott !!örökre!!(fölsem tudjuk fogni mi az) szenvedni fog.


Örüljünk az életnek, amit ajándékba kaptunk!!

Kellemes Karácsonyi ünnepeket!

2011. dec. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!