Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Nagy Figyelmeztetés! Pontosa...

A Nagy Figyelmeztetés! Pontosabban mikre is kéne számítanunk? Milyen figyelmeztetés lessz az elragadtatás előtt?

Figyelt kérdés
Aki még külön meg is kérdezi, hogy milyen vallásra gondolok, azt külön megdicsérem.
2011. okt. 23. 20:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ha nem tudod h miről van szó, akkor minek írsz ide?
2011. okt. 24. 15:53
 12/16 anonim ***** válasza:

Hát faguriga legyek, ha értem. Te mondtad, találjuk ki , milyen vallásról van szó,nem? (kérdésed második sora.)

én meg azt mondtam :nem tudom, szabad a gazda.Nna.

Akkor? vállalod, hogy megmondod?

2011. okt. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem komolyan gondoltam te észlény!
2011. okt. 24. 19:55
 14/16 A kérdező kommentje:
Csak próbáltam arra felhívni, a kedves figyelmed, hogy ha nem értesz a témához, ha azt se tudod, hogy miről van szó, akkor NE kérdezz hülyeségeket!
2011. okt. 24. 19:58
 15/16 anonim ***** válasza:
Jaaa. Nem értek a témához. Elmentem, be a sarokba, kukoricára térdepelni. Na akarjon a végtelenül ostoba a végtelenül nagy bölcsek, vagy netán olympusi istenek társalgásában részt venni. Hogy néz az ki!(kérdés töröl x)
2011. okt. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
De jó is lenne pontosan tudni, hogy milyen reménysége van az embernek...!
2011. okt. 25. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!