Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vallási szempontból mi a...

Vallási szempontból mi a véleményed erről?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 28. 15:43
 1/7 Sághegyi Csaba ***** válasza:
74%
Szerintem Jézus, és egyéb igehelyek a Bibliában pontosan ezért szólítanak fel nyomatékosan, hogy amit kérünk, azt higgyük, hogy meg is kapjuk. Függetlenül attól, hogy bizonyos alapszükségeinkre ő személyesen felügyel, függetlenül a hitünktől, azon felül többször mondja, hogy kérjük, higgyük, és meglesz. Én ezt úgy fogom fel, hogy mindent eleve nekünk adott, és mi döntjük el, hogy ebből mennyit veszünk át.
2011. aug. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen vallás. Én úgy gondolom hogy ez létezhet, a keresztények szemszögéből mi, mint Isten gyermekei képesek vagyunk a teremtésre. Szerintem létezik, legalábbis nekem már működött nagyon, nagyon sokszor. Lehet, hogy csak véletlen lenne? Nem tudom. Mindenesetre Rhonda Byrne bevonzotta a sikert, a pénzt és a hírnevet.... :)
2011. aug. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 yuda ***** válasza:

Azt gondolom, ide a gyakori kérdésekbe valóságos kérdéseket kellene beÍRNI, nem pedig videókat beollózni.

Kérdező: ha megnézted nincs valamilyen kérdésed erről, amit akár szegényes fantáziával, vagy egyszerűen megfogalmazva tudnál kérdezni? :)

2011. aug. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez videó még vallási szempontból is egy vicc. Más szempontok alapján a röhej és a szégyen között van valahol félúton.
2011. aug. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak véleményeket szeretnék róla. Pl. hogy tetszik?
2011. aug. 28. 16:18
 6/7 A kérdező kommentje:
Miért röhely és szégyen? Olvastam olyat, hogy még iskolai órán is ezt nézették a tanulókkal.
2011. aug. 28. 16:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!!


Ajánlok neked egy keresztény könyvet: Joel Osteen: Jobb emberré válni. Ugyanarról szól mint a Titok :) Isten szemszögéből. Nagyon jó könyv érdemes elolvasni.

2011. aug. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!