Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Aki nincs megkeresztelve az...

Aki nincs megkeresztelve az pogány? S ez miért baj?

Figyelt kérdés
2009. márc. 30. 19:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én spec. nem vagyok megkeresztelve. Így is jól érzem magam XD
2009. dec. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kérdező! Oké, hogy azt mondod, hogy hiszel Istenben, de ez nincs kinyilatkoztatva, ha nem vagy megkeresztelve. Ilyen módon te nem számítasz kereszténynek/istenhívőnek. Ha tényleg hiszel Istenben és hiszed a tanításait, akkor csak akkor üdvözülhetsz, ha meg vagy keresztelve (ezt nem én mondom, hanem ez így van). Most majd jönnek azok, akik mondják, hogy mi van, ha valakinek nincs lehetősége megkeresztelkedni, de alapvetően hinne. Ők üdvözülhetnek, de neked van/volt lehetőséged megkeresztelkedni, van döntési jogod, tehát meg kell keresztelkedned ahhoz, hogy az egyház tagjává válj.
2009. dec. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Én sem vagyok megkeresztelve,de hiszek Istenben.Voltam már templomban,imádkoztam is...néha kicsit rosszul érzem magam hogy nem vagyok megkeresztelve...egy ideje már fontolgatom hogy megkeresztelkedek,hogy ha majd eljutok odáig templomi esküvőm is lehessen (:


15/L

2010. júl. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!