Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Vatikánba vagy valahol még...

A Vatikánba vagy valahol még mindig végeznek hivatalosan ördögűzést?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Elég sok keresztyén közösségben, de ne nézz annyi rítust :D
2011. jún. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Eltaláltad tényleg azt néztem meg :)
2011. jún. 13. 18:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
18.30-as! Református vagy, ugye? Mi mondjuk csak keresztyénnek, mások kereszténynek, erről ismerem fel a vastagnyakú kálvinistákat.Üdv!
2011. jún. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Igen, végeznek, csak baromi sokba kerül, mellesleg az átfutási idő is nagyon sokáig tart, mert csak Vatikán jogosult elrendelni és végrehajtani a hivatalos ördögűzést.
2011. jún. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vok. Ne butáskodjatok. Ingyen kaptátok ingyen adjátok. Jézus hatalmáért nem lehet pénzt kérni. El kell őket küldeni a Jézus nevében, minden jóérzésű keresztyén megteheti aki ismeri az Urat.
2011. jún. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az ember megváltása Jézus Krisztus által megtörtént.Jézus Krisztus nevének akkora hatalma van, hogy meg kell hajolnia előtte minden térdnek mennyben és pokolban.Tehát amikor kimondod az Úr nevét, nyilvánvalóvá válik, hogy neked tudomásod van a megváltásodról és ezt mindenkinek tisztelnie kell bárhol, bármikor.Tudod, hogy " veletek vagyok minden nap a világ végezetéig" , és ez az egyetlen biztos pont ebben a bizonytalan világban.
2011. jún. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Marhaság, hogy sokba kerül. Semmibe nem kerül. De az tény, hogy csak nagyon indokolt esetben végzi hivatalos exorcista. Magyarországon ha jól tudom, a Katolikus Egyházban 5 db van. Egyet ismerek, tanít engem is teológián. :)
2011. jún. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szabadító imának hívják. Van olyan, amit az arra felhatalmazott papok végezhetnek, és van amit a hívök bármikor imádkozhatnak.

Pl:Ima Szent Mihály támogatásáért a sátán elleni harcban:


Szent Mihály arkangyal, védelmezz minket a küzdelemben; a sátán gonosz kísértései ellen légy oltalmunk! Esedezve kérjük: „Parancsoljon neki az Isten!” Te pedig, mennyei seregek vezére, a sátánt és a többi gonosz szellemet, akik a lelkek vesztére körüljárnak a világban, Isten erejével taszítsd vissza a kárhozat helyére! Amen.

2011. jún. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat.
2011. jún. 15. 09:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!