Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények, meddig kell,...

Keresztények, meddig kell, hogy fájjon a szív?

Figyelt kérdés

Mit csináltok, ha már nem tudjátok, hogy meddig kell, hogy fájjon a szív?

Halogatott reménység megbetegíti a szívet, és már elég régóta van az,hogy rendszeresen sírok...hetente többször.... Nem is tudom, nem is értem, hogy miért nincs erőm örülni.... Ahhoz sincs erőm, hogy keressem, hogy mi a bűn az életemben, ami miatt már nem bírom várni, hogy megkapjam, amit kértem.


2011. máj. 10. 21:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Az ilyenek miatt mint te, tart itt az egész keresztényésg és Európa, ahol. Hogy mindenki belénk rúg és mindenki felfal minket!"


Ha valaki arcul üt,annak tartsd oda a másik arcodat is!Aki el akarja venni tőled a felső ruhádat, annak add oda az alsó ruhádat is!


A kérdezőnek pedig annyit, valld meg,hogy "Isten királysága öröm én ezért örvendezek."

2011. máj. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, elgondolkodtató. Igazából nem haragot érzek, hanem fájdalmat, elutasítottságot, úgy gondolom, hogy sok embernek segítettem,de nem mindig ezt kaptam vissza, plusz még támadásokat is röviden-tömören.Keresztényektől egyébként, amit nekem nehezebb feldolgozni,bár másoknak ez nem okoz problémát,ahogy eddig 1-2 emberrel megosztottam ezt a terhet."


Jézus sem mindig azt kapta vissza,amit adott másoknak....

de nem érdekelte,mert a boldogsága nem más emberektől függött,hanem az atyától sugárzott rá folyamatosan.Nem könnyű ezt a szintet elérni,de nem lehetetlen.

Annyit tudok tanácsolni,ne vedd túl komolyan magadat,az életet,és másokat sem,és lehetőleg minél kevésbé támaszkodj az emberekre,minél kevesebb elvárásod legyen feléjük,mert bármilyen kedvesnek,segítőkésznek,meg nagy hívőnek mutatkoznak be,sok esetben megbízhatatlanok.Ne ítéld el őket,és ne neheztelj rájuk,egyszerűen csak ne függj tőlük érzelmileg.

2011. máj. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

szerintem a biblia helyett a harry pottert kéne olvasnod és tuti nem lenne ilyen problémád.

sok szektás hülye-menj azt robbantsd fel magad!

egyáltalán mi a franc lényege a kérdésednek?

2011. máj. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!