Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videóról, eléggé meggyőző?

Figyelt kérdés

Van, aki tényleg nem hisz a Pokolban szerintetek?? És ha igen miért nem, pedig a beszámoló elég hiteles. Ezt a férfit az Úr mozgatja és hajtja előre. Befogadta Jézust és átélte azt, amit biztos vagyok benne.

Mégse térnek meg sokan, pedig ez a sors vár rájuk ha nem teszik..Kérlek térjetek meg..


http://www.youtube.com/watch?v=THD1dl_fMag


2011. máj. 7. 18:06
1 2
 1/14 anonim válasza:
79%
Ha csinálnék egy videót arról, hogy halálközeli élményem volt, és a pokolban voltam, ami igazából egy olyan hely, ahol egész nap csak buli van, akkor azt is elhinnéd, mert láttad egy videóban? + nem hinném, hogy az jó keresztény, aki a pokoltól való félelem miatt lesz hívő
2011. máj. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

"Befogadta Jézust és átélte azt, amit biztos vagyok benne."

Polgár Jenőtől a hivatalba,a pokolba,kizárt dolog,mert nem tudom.

Figyelj,stabil hitű emberek nem fognak itt neked megtérni,hiába könyörögsz.ki akarod vetíteni a saját félelmeidet másokra,hogy lehúzhasd őket a bizonytalanságod mocsarába.az,hogy te nem hiszel Istenben,hanem helyette olyan dolgoktól rettegsz,amit szélhámos emberek ügyesen feltálalnak neked,hogy aztán irányíthassanak,ez egy sajnálatos dolog,de szerencsére nem mindenki ilyen hiszékeny és naív hozzáállású.bölcsebb dolog lenne,ha alaposan megválogatnád,hogy milyen emberekbe veted a bizodalmadat,és kinek mit hiszel el.máskülönben könnyen megeshet,hogy csúnyán rászednek.

2011. máj. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Tyler913 ***** válasza:

Elozo ketto jo valaszt irt,ment a zold kez:)

Amugy itt mar volt egy kis vita a videorol:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskri..


Azt tudom irni,amit oda is irtam: ez a video emberi kitalacio.El tudom kepzelni,hogy esetleg a ficko begombazott,volt egy latomasa,es maga is elhiszi,amit mond,de valoszinubb,hogy egyszeru csalo.Es nem,egyaltalan nem meggyozo,alapszintu teologiai hatterismerettel szet lehet kapni az allitasait es az "igei megalapozottsagot".

Egyszeruen arrol van szo,hogy kihasznalja a felelem-faktort,a "mi van ha megis igaz" ijedtseget az emberekben.

Hidd el,ezt a ferfit nem az Ur mozgatja elore,hanem vagy a sajat tevkepzete,vagy az anyagi haszon/hirnev utani vagy.Hamis profeta,aki remitessel akarja befolyasolni az embereket.

De Isten gyermekei nem kell feljenek.Isten nincs raszorulva,hogy felelemkeltessel,meg a videoban latott durva dolgokkal fenyegessen,mert O pontosan tudja,hogy igazi hit es igazi szeretet nem kenyszeritheto ki az emberekbol.Az az Isten,akit en megismertem,szereto es josagos Atya,O nem megremit,hanem felemel,ha elfogadod az O szeretetet.Inkabb ez utobbira koncentralj,es ne egy kicsinyes,szinpadias,emberi tevkepzetekkel zsufolt kamuvideora,amin egy magat profetanak kepzelo kozonseges csalo "tesz bizonysagot" az emberi butasag es bigott fanatizmus hatalmarol.

2011. máj. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem meggyőző.

Tényleg van aki nem hisz a pokolban.

A beszámoló egyáltalán nem hiteles.

Szerintem egy kellemes gázsi mozgatja.

Szerintem nem élt át semmit abból, amit magyaráz.

Ha az ürge tényleg komolyan beszél, akkor pszichiátriai eset.

Nem térek meg. Kérlek fordulj orvoshoz.

2011. máj. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az illető biztos nem látta azt a kísérletet,mikor külső elektródákkal a tesztalanyban (nem HÍVŐ!!!) kiváltották az isten közelsége (valami nagyon jó,gondoskodó és szerető vesz körül) és a tűz vesz körül (meleg érzet,nagyon negatív élmény,elhagyatottság...) érzetét.Ezek a területek tudnak aktiválódni erős külső ingerek,hatására és miközben alszunk.Főként a féléber késői fázis során,emiatt emlékszik sok ember intenzíven,akár évekkel később is vissza ezekre.

Tovább is adja,nehogy valaki lemaradjon valamiről,

gondolom nem is keres vele rosszul...

2011. máj. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Utolsó.


Ez érdekel. Tudnál linket adni?

2011. máj. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Keresem intenzíven!Pontosan nem tudom milyen címen futott.

Addig egy kis olvasnivaló amíg ki nem derítem merre láttam a videót:

[link]

2011. máj. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Még egy kis olvasmány:

[link]

2011. máj. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Láttam ezeket.


Fene tudja mi az igazság.

Azt is eltudom képzelni, hogy igaz, meg azt is, hogy kamu.

2011. máj. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Itt a vidió,de sajna csak angolul találtam meg:

http://www.youtube.com/watch?v=cIJYXop4mpY&feature=related


(Érdekes a csaj még meg is számolja maga körül a tapasztalt "személyeket"...)

2011. máj. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!