Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A lányom rockzenét hallgat....

A lányom rockzenét hallgat. Ugye nem viheti ez rossz útra?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem tőle, hogy pontosabban mit is hallgat. A válasza ez volt:

ACDC, Kis Pál és a borz, Quimby, Red Hot Chilli Peppers, Rise Against, Blink182, HIM, Paramore, David Bowie,Offspring

Tudom, hogy a zene nem határozza meg az embert, de félek, hogy a lázadó számok kihatnak a lelkére, hiszen mégcsak 13 éves.


2011. máj. 6. 19:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%
Hidd el sokkal értelmesebb a lányod, mint az átlag akik mai popzenének nevezett f*st hallgatják.
2011. máj. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
95%
Ó, te egy nagyon szerencsés szülő vagy. A te gyermeked normális ember lesz. Legyél nagyon-nagyon büszke és boldog. A világ százszor szebb lenne, ha a fiatalok többsége ilyen zenéket hallgatna.
2011. máj. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező, ugye azt tudod, hogy vallásszabadság van és a lányod nem biztos, hogy keresztény fog maradni, legalábbis nem annyira mélyen hívő, mint te?
2011. máj. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%

Jobban örülnél ha inkább Justin Biebert, SP, Flourt, vagy valami ezekhez hasonló hányadékot hallgatna?


Ezért meg úgyis le leszek pontozva, de ami a legtöbb kárt fogja tenni benne, az a vallásos nevelés.

2011. máj. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
33%

Na azért hülyeséget ne mondjatok... Persze csak az a "normális" aki ezeket hallgatja? Ugyan már...


Döntse el mindenki, hogy mit akar hallgatni.

2011. máj. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
30%

A rockzene önmagában nem befolyásolja a világképét. Lehet, hogy megmarad mellette, lehet hogy kinövi. Én például 16-17 éves koromra kinőttem, mert értékesebb zenét találtam.

Persze van olyan, aki életfilozófiaként fogja fel, de ezek az emberek elég ritkák. Ha jó nevelést kapott, akkor valószínűleg meg fog maradni amellett.

2011. máj. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
58%

Elég jó az ízlése a lányodnak.

Hadd lázadjon, az a dolga neki. Attól ti még lehettek jóban.Az én lányomnak is vannak ilyen zenéi. De újabban ez a mániája: [link]

Nem ezen múlik semmi hanem az összes többin:)

2011. máj. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
17%

Ezzel nincs baj.

Majd akkor kezdj el aggódni, ha Dark Funeral-t, Cannibal Corpse-ot vagy Christian Epidemic-et hallgat.

2011. máj. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
82%
Igazak az írt dolgok, azok a fiatalok sokkal értelmesebbek akik rockot hallgatnak, mint a justin bieber és társainak kedvelői
2011. máj. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
51%

Ezek nem fogják a lányod megváltoztatni.Ezek még a rock zene felsőbb kategóriái nem az igénytelen semmitmondó divatrock.

És szerintem mindenki maga választja meg ,hogy mi az ami tetszik neki.Véleményem szerint még fejlődik úgyis ,de érdemes lenne megkérdezni mit szól 1-1 operához klasszikushoz stb..

2011. máj. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!