Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lady Gaga az Illuminátusok...

Lady Gaga az Illuminátusok legjobban képzett énekesnője?

Figyelt kérdés

Cél: Az Új Világrend előkészítése???

Eszköz: Média, azon belül a szórakoztató ipar.

Kulcsfigura: LAdy Gaga( és még mondhatnék pár nevet..)


Lehetséges e vajon??

http://www.youtube.com/watch?v=56Lodp6Wg_0&feature=channel_v..

[link]


2011. máj. 3. 22:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Ozmium:


Miért kell, hogy mindennek legyen indoka?


Én kisebb koromban úgy éreztem, hogy egy hatalom öngyilkosságba akar taszítani, mert a borzalmas gyermekkoromat nem a szüleim elavult konzervatív módszereire gondoltam. Hanem szerintem a szüleimet anno válásra kényszerítették, és apám mellé a fajgyűlölő mostohaanyámat és anyám mellé a zsarnokoskodó mostohaapámat rendelték. Mert én egy zseni vagyok, és elakarnak hallgattatni. Apám már anno beszélt nekem egy hatalomról, amelyik a világ összes történését irányítja (akkor még nem zsidózott), ezért nem tartottam kizártnak, hogy engem kipécéztek, mert magam egy született zseninek tartottam. Később kinőttem belőle, aztán zsidóztam. Ebből is kinőttem végülis, már átkozom azt az időszakot.

Hátha te is kinövöd ezt a vackot.


Amúgy hallgasd meg Sickratman - UFO c. nótáját, jól kigúnyolja a zsidózó parasztokat. Meg nézd meg a Welcome to the NHK! c. animét, összeesküvés témában tökéletes.

2011. jún. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
47%

@Ozmium42:


Távol álljon tőlem, hogy most megkíséreljek megoldási javaslattal előállni a világ vagy éppen hazánk gondjait illetően. Nem vagyok sem közgazdász, sem társadalomtudós, sem pszichológus, nem is ringatom magam abba a hitbe, hogy mérvadó tudással rendelkeznék az ezeket érintő folyamatok mélyebb vonatkozásait illetően. Természetesen van kialakult véleményem, ezt elmondhatom, de vitázni nem kívánok felőle, mert kompetensnek nem mondanám magam.


Általánosságban elmondhatjuk, hogy minden rendszer - legyen az társadalmi, gazdasági, fizikai, vagy biológiai - csak környezetével való viszonyában vizsgálható. Rendszernek hívhatjuk az olyan dolgok halmazát, melyek egymással való összefüggéseik alapján valamilyen szempont szerint elkülöníthetőek a többi dologtól. Minél bonyolultabb egy rendszer, azaz minél összetettebbek, sokrétűbbek az alkotó dolgok közötti kapcsolatok, a rendszer annál inkább egyedivé és sokoldalúbbá válik. Mondhatjuk fizikus terminológiával úgy is, hogy elveszti a linearitását, és nagyon eltérő válaszokat produkál a környezet (a rendszerbe nem tartozó többi dolog) hatásaira. Egy hasonlattal élve: ha van két gázod, akkor ha azt összekevered, akkor az így létrejött új rendszer jellemzői könnyen meghatározhatóak a két kiindulási rendszer jellemzőivel, és a rendszer viselkedése viszonylag egyszerűen megjósolható. De mondjuk ha két eltérő kultúrájú népet egy közös országhatár mögé zársz, akkor attól az még nem válik egy nemzetté, a különböző népeket nem lehet csak úgy összekeverni, mert a leírásukhoz szükséges jellemzők nagyon bonyolultak és sokrétűek.

Úgyanígy a kérdésben említett témát, a világot nem lehet felbontani két részre, hogy vannak mi, és vannak ők, mi ilyenek vagyunk, ők meg olyanok, és ez miattunk van, az meg miattuk, és ha egyiket elvennénk, csak a másik maradna.


Vegyük mondjuk az egyik konkrét példát, a szegénységet. Magyarországon viszonylag sok ember nehéz anyagi körülmények között él, ez világos. Az egyszerű válasz nagy vonalakban az lehetne, hogy mondjuk egy külső tényező, jelen esetben a zsidó befolyás hatása, amely kizsákmányolással, önzéssel, megtévesztéssel és önmaga preferálásával nehezen élhető körülményeket teremt az itt élők nagy részének. Ezzel az a hiba, hogy nem veszi figyelembe magának a vizsgált rendszernek (történetesen Magyarország gazdaságának, lakossággal és mindennel együtt) viselkedését, és kapcsolatait, összefüggéseit. Ugyanúgy a másik véglet is hibás, hogy ez kizárólag a magyarok hibája lenne, mert az megint figyelmen kívül hagy jópár fontos és sarkalatos összefüggést. Olyan ez, mintha egy orvos úgy próbálná meggyógyítani a beteget, hogy csak a beteget ért hatásokat venné figyelembe, magát a beteget meg sem vizsgálná. Vagy csak a beteget vizsgálná, és nem figyelne arra, hogy mitől is lehet beteg.

Vagyis ha valaki ma szegény Magyarországon, akkor az okokat számba kell a következőket:

a) mennyire származik ez saját hibájából

b) mennyire a szűk környezete (többi Magyarországon lakó ember) hatása

c) mennyire a világ többi részének (környezet) hatása.


Persze most kategorikusnak tűnően soroltam fel, de valójában ez egy folytonos átmenet, nem mindig dönthető el egyértelműen, hogy egy adott hatás mennyire az egyénből ered és mennyire az őt körülvevő környezetből, mindössze a spektrumot kívántam felvázolni.


Ebből is látszik, hogy ez sok szempontból önkényes felosztás, mivel minden rendszer önkényesen definiált (magyarán mi, emberek mondjuk meg, hol végződik az egyik és hol kezdődik a másik). Persze a dolgok közötti függések felismerésével támpontot kapunk egy adott nagyobb összefüggés-struktúra behatárolásához, amit aztán nevezhetünk különálló rendszernek, de ez olykor félrevezető, kiváltképp amikor nem ismer fel az ember fontos összefüggéseket. Egy társadalmi példa hibásan körülhatárolt rendszerre a zsidó nagytőke. Persze létezik zsidó nagytőke, és valóban erős befolyással rendelkezik, és valóban hatással van a nemzetgazdaságokra, és valóban önmaguk érdekeit előrébbvalóként kezeli másokénál. De nem önmagában! Valójában egy rajtuk túlmutató csoportosulás részei, akiket kapcsolati rendszerük és érdekeik egy meghatározható rendszerré foglal, ahol a hatalom és befolyás eredete az erőforrások (számukra) hatékony kiaknázása, és ennek egy (nem elhanyagolható, de nem is túlnyomó) részét képezi a zsidó származásúak, de maga a származás indifferens a kérdés szempontjából, félrevezető összefüggés. Ismét egy biológiai példa, olyan, mintha az agyat felépítő idegsejteket aszerint csoportosítanád, hogy kettő, három, négy... akárhány nyúlványuk van, és eszerint próbálnád megérteni az agy működését. Nyilvánvalóan van különbség a kettő, három, négy... akárhány nyúlványos idegsejtek között, de azért a lényeg nem ezen múlik.


Na, hogy lezárjam ezt a kommentszörnyeteget, végszóként annyit, hogy nem tudok arra válaszolni, hogy mi az általam felvetett problémák eredete és megoldása. De nem szabad leragadni csak azért egy hibás válasznál, mert az legalább válasz. Bár nem tudom a pontos okokat, azért azt sejthetem, hogy mi az, ami nem igaz. És szerintem a problémák ilyen egyszerűvé tétele alapvetően téves.

2011. jún. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Ozmium42 ***** válasza:
68%

Értem a válaszodat Titus, bár mikor olvastam, úgy éreztem, csak azért fogalmaztál ilyen cifrán, hogy jól beégess egy buta nácit. Pedig a "kommentszörny" helyett írhattál volna annyit is, hogy szerinted a zsidóság és a gojság viszonya túl sokrétű ahhoz, hogy messzemenő következtetéseket vonjunk le egész népekre. Ezzel pedig nem értek egyet.


A gázos példád rossz. A gázok viselkedését egyáltalán nem könnyű leírni, mivel ahhoz minden gázrészecske minden állapotát ismerni kellene minden időpontban, ez pedig lehetetlen. Ehelyett közelítő módszerek alkalmaznak, átlagos adatokkal számolnak, gázkeveréknél pedig még bonyolultabbá válik a helyzet. A logikádból arra a következtetésre jutunk, hogy áh, hagyjuk a csudába a gázokat, mert úgysem tudjuk pontosan leírni, csak közelíteni, és "nem kell leragadni egy rossz válasznál, csak azért, mert válasz".


Ha mindezt átvetítjük a zsidó kérdésre, akkor a közelítést sztereotípiának hívják, ezek pedig általában nem alaptalanok, de nem is írják le tökéletesen a "rendszert". Azért hiba lenne elvetni a sztereotípiákat szerintem, csak azért, mert közelítő választ egy probléma eredetére.


Abban sincs igazad, hogy a szegénység kérdésénél és a zsidó nagytőkénél leragadsz. Én is csak azért ragaszkodtam hozzá, mert először ezt hoztad fel. Nem gondoltam, hogy ilyen mélyenszántó beszélgetésbe kell belemennem. Az ún. zsidó kérdésnek könyvtárnyi irodalma van, és az az alapkoncepció többnyire úgy kezdődik, hogy "ahol ezek megjelennek, ott rövid időn belül..."


Van itt erkölcsi hanyatlás, békétlenség szitása, lázítás, hazaárulás, uzsorázás, gyilkosságok, hamis propaganda, csalások, és még sok más. Az ún. "antiszemitizmus" tárháza gazdag, egyetlen megoldásként pedig azt a megoldást kínálja, hogy a delikvenseket így vagy úgy el kell szeparálni.


Sajnos én most pár napig előreláthatólag nem fogok jelentkezni, hogy a párbeszédet fel kell, hogy függesszem, és ezt a hozzászólást is félbe kell hagynom a gondolatmenet közepén. Majd folytatom.

2011. jún. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Ozmium:

Miért? Mert a következő napokban nagyobb a zsidók működése? Vagy építed a fegyvert a háttérhatalom ellen? :P

2011. jún. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

A válasz írója 45%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 05-05 21:3


Akkor Anna kászüljél! Ha ezt komolyan írtad, akkor eléggé érdekes az elméd... de megnyugtatlak, hogy nem ez teszi tönkre az embereket lelkileg és idegileg, hanem az, hogy konkrétan tönkreteszik magyarországot és munkanélküliséget generálnak, meg bevonnak az unióba, ami megtilt nekünk mindent, ami talán segíthet - akár a háttérhatalom, akár a nyugat, a lényeg ugyanaz! Meg az is tönkretesz idegileg, amikor a rasszizmussal jönnek, ha merészelünk megszólalni erről, vagy számukra nem kedvező dolgoz mondunk. Fegyveres ellenállás meg nem lesz, mert ezek mindenkit lefizetnek (lásd. politikusok, katonaság - nincs is magyar biztonsági szolgálat, csak külföldi és az a biztos, hogy minimum amerika érdekeit szolgálja, ha nem lenne háttérhatalom!).



Amúgy Lady Gaga szerintem túlságosan ostoba ahhoz, hogy ő az illuminátusok tagja legyen. De ígyis-úgyis olyan retardált számai vannak, hogy az nem igaz! És abszolút nem tehetséges: ha géppel eltorzítják a hangomat, nekem is szép lesz!

És ezt nem csak én, hanem egy ismerősöm mondja, aki nem is hisz az összeesküvésben!

2011. okt. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Peruccsia ***** válasza:
Arra nem gondoltok, hogy direkt rájátszik az "ördögi" imidzsre? Hogy beszéljenek róla.
2011. nov. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=KdS6HFQ_LUc&ob=av2n


Tipikus illuminátus. 0:38 2:51 3:20

2012. máj. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!